wp
onr
18-06-2017 (18:29)

Policjant przyszył kontrowersyjny napis do munduru? Zdjęcie wywołało burzę w sieci

Zdjęcie umundurowania jednego z policjantów identyfikującego się z ONR, które zostało zamieszczone na oficjalnej stronie tzw "Podlaskiej brygady ONR" budzi zdziwienie u wielu osób. Nad napisem policja widnieje hasło "śmierć wrogom ojczyzny".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjant przyszył kontrowersyjny napis do munduru? Zdjęcie wywołało burzę w sieci
(Materiały prasowe, Fot: Wawalove.pl)

"Upolitycznienie policji postępuje w szalonym tempie. Problemem nie jest jeden funkcjonariusz który identyfikuje się ze skrajną faszyzującą prawicą, ale fakt że jego przełożeni dopuścili go do służby w tak zmodyfikowanym mundurze" - twierdzą przedstawiciele Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, którzy żądają wyjaśnień w tej sprawie.

wp

Ich zdaniem zdjęcie nie jest fotomontażem. "Nasz grafik i informatyk potwierdzili że nie jest to fotomontaż" - dopisali w komentarzu. Internauci sprzeczają się i zastanawiają jak jest naprawdę. Policja zabrała głos pod zdjęciem zamieszczonym na Twitterze i zażądała natychmiastowego usunięcia wpisu i fotografii z uwagi na naruszenie dobrego imienia policji i bezprawne wykorzystanie nazwy. Jednak fotografia nadal jest widoczna, a co więcej błyskawicznie roznosi się po sieci.

wp
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.