Trwa ładowanie...

Policjanci z Warszawy i Trzebnicy uchronili przed śmiercią młodego mężczyznę

Dzięki sprawnej koordynacji działań policjantów z Warszawy oraz Trzebnicy udało się uratować życie młodego człowieka. 21-latek chęć popełnienia samobójstwa wyraził na portalu internetowym.

Share
Policjanci z Warszawy i Trzebnicy uchronili przed śmiercią młodego mężczyznę
Źródło: Policja
d4ajm5h

Dyżurny trzebnickiej policji wczoraj, 4 maja, około godz. 22.00, został poinformowany przez funkcjonariuszy komisariatu policji Warszawa Wawer o planowanej próbie samobójczej, którą miał dokonać młody mieszkaniec powiatu trzebnickiego (woj. dolnośląskie).

Policjanci z Warszawy ustalili, że młody człowiek zamierza targnąć się na swoje życie – o tym, co planuje, napisał na jednym z portali internetowych. Z przeprowadzonych przez funkcjonariuszy ustaleń wynikało, że jest on mieszkańcem powiatu trzebnickiego. Ta informacja natychmiast została przekazana do Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy.

d4ajm5h

Trzebniccy funkcjonariusze pod wskazanym adresem zastali 21-letniego mężczyznę. Znajdował się on w złym stanie psychicznym, a na jego ciele znajdowały się obrażenia. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe udzieliło mężczyźnie pomocy medycznej. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało u 21-latka prawie jeden promil alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu zajmą się nim lekarze.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4ajm5h

Podziel się opinią

Share
d4ajm5h
d4ajm5h
Więcej tematów