ycipk-39tuas

Policjanci z Warszawy i Trzebnicy uchronili przed śmiercią młodego mężczyznę

Dzięki sprawnej koordynacji działań policjantów z Warszawy oraz Trzebnicy udało się uratować życie młodego człowieka. 21-latek chęć popełnienia samobójstwa wyraził na portalu internetowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci z Warszawy i Trzebnicy uchronili przed śmiercią młodego mężczyznę
(Policja)
ycipk-39tuas

Dyżurny trzebnickiej policji wczoraj, 4 maja, około godz. 22.00, został poinformowany przez funkcjonariuszy komisariatu policji Warszawa Wawer o planowanej próbie samobójczej, którą miał dokonać młody mieszkaniec powiatu trzebnickiego (woj. dolnośląskie).

Policjanci z Warszawy ustalili, że młody człowiek zamierza targnąć się na swoje życie – o tym, co planuje, napisał na jednym z portali internetowych. Z przeprowadzonych przez funkcjonariuszy ustaleń wynikało, że jest on mieszkańcem powiatu trzebnickiego. Ta informacja natychmiast została przekazana do Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy.

Trzebniccy funkcjonariusze pod wskazanym adresem zastali 21-letniego mężczyznę. Znajdował się on w złym stanie psychicznym, a na jego ciele znajdowały się obrażenia. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe udzieliło mężczyźnie pomocy medycznej. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało u 21-latka prawie jeden promil alkoholu w organizmie.

ycipk-39tuas

Mężczyzna został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu zajmą się nim lekarze.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-39tuas

ycipk-39tuas
ycipk-39tuas