Trwa ładowanie...
d3xq0wp
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Policjanci postrzelili ściganego mężczyznę w Wałkowie

Do szpitala trafił mężczyzna postrzelony przez policjantów w Wałkowie (woj. wielkopolskie). Funkcjonariusze zatrzymywali go po tym, jak mężczyzna użył broni i zranił właściciela firmy w Jarocinie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci postrzelili ściganego mężczyznę w Wałkowie
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d3xq0wp

Jak poinformowała Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji, na razie nieznane są powody, dla których mężczyzna w poniedziałek przed południem oddał strzały z broni myśliwskiej do właściciela komisu w Jarocinie. Ranny trafił do szpitala, strzelający odjechał z miejsca zdarzenia.

- Powiadomiona o zdarzeniu policja ruszyła w pościg za sprawcą. Uciekający nie zatrzymał się do kontroli, w związku z tym funkcjonariusze zajechali mu drogę w okolicy miejscowości Wałków. Gdy policjanci wyskoczyli z radiowozu, napastnik zaczął do nich strzelać. Ci zmuszeni byli użyć broni - powiedziała Liszczyńska.

51-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego został raniony, trafił do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracuje prokurator. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności użycia broni przez mężczyznę.

d3xq0wp

Podziel się opinią

Share

d3xq0wp

d3xq0wp
Więcej tematów