Trwa ładowanie...
d16616y

Policja szuka złodziei i liczy na pomoc

Tyscy policjanci szukają przestępców, którzy stosując metodę "na koło" ukradli 120 tys. zł w gotówce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tyscy policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą pieniędzy.
Tyscy policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą pieniędzy.
d16616y

Do kradzieży doszło 22 lipca na ulicy Sadowej w Tychach. Sprawcy przebili oponę w aucie mężczyzny, kiedy ten wszedł do banku. Gdy zatrzymał się na drodze, by wymienić koło, zabrali pieniądze z samochodu. "Śledczy ustalili, że pokrzywdzony już wcześniej był obserwowany. Sprawcy przecięli oponę w pojeździe pokrzywdzonego, gdy ten udał się do banku. Później, gdy mężczyzna zajął się usterką, przestępcy z wnętrza samochodu ukradli torbę, w której była gotówka. Łącznie w wyniku przestępstwa na tzw. "koło" sprawcy ukradli 120 tys. złotych" – opisuje tyska komenda.

Do tej pory poszukiwania złodziei nie przyniosły rezultatu. Policja zdecydowała się więc opublikować zdjęcie mężczyzny, który prawdopodobnie ma związek z kradzieżą oraz samochodu, którym przypuszczalnie poruszali się złodzieje. "Sprawcy mogli poruszać się samochodem osobowym marki Mazda 6, koloru niebieskiego lub granatowego, metalik w charakterystycznej wersji amerykańskiej. Pojazd posiada dwie rury wydechowe".

Mężczyzna na opublikowanym zdjęciu jest w wieku około 25- 30 lat, średniej budowy ciała i ma około 160-170 cm wzrostu. Nosi długie jeansowe spodnie, tenisówki o jasnej podeszwie i t-shirt koloru niebieskiego. Na głowie ma czapkę z daszkiem, w ręce niesie najprawdopodobniej telefon. Mężczyzna na ręce ma zegarek koloru żółtego, a na twarzy maseczkę.

d16616y

Osoby, które mają informacje w tej sprawie, rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub samochód, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail pm@tychy.ka.policja.gov.pl

Kradzież na walizkę. Wystarczyła chwila, żeby złodzieje otworzyli nowego opla. Nagranie monitoringu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d16616y

Podziel się opinią

Share
d16616y
d16616y
Więcej tematów