Trwa ładowanie...
di9lefm

Policja szuka sprawców napadu na bank w Katowicach. Publikuje nagranie i prosi o pomoc

Funkcjonariusze poszukują dwóch mężczyzn, którzy weszli do placówki bankowej w Katowicach i sterroryzowali personel żądając wydania gotówki. Po kradzieży napastnicy uciekli. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości złodziei.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja opublikowała nagranie z napadu na bank w Katowicach
Policja opublikowała nagranie z napadu na bank w Katowicach (Policja.gov.pl)
di9lefm

Do napadu na bank w Katowicach doszło we wtorek, kilka minut po godzinie 9.00. Dwóch mężczyzn weszło do lokalu i przedmiotem przypominającym broń sterroryzowało pracowników placówki i zażądało wydania pieniędzy. Po wydaniu gotówki napastnicy uciekli. W momencie zdarzenia w budynku przebywało kilku klientów. Nikomu nic się nie stało.

Policjanci natychmiast rozpoczęli ściganie sprawców. Na miejsce zdarzenia skierowano również przewodnika z psem. Sprawcom kradzieży grozi 12 lat więzienia. Funkcjonariusze przesłuchali też świadków napadu i zabezpieczyli nagrania z monitoringu. Mundurowi publikują wideo i proszą o pomoc.

di9lefm

Katowice. Napad na bank

Osoby, które mogą mieć informacje na temat wydarzenia lub napastników proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji. Wiadomość można również przekazać pod numerem alarmowym 112 lub 32 200 20 00 i 32 200 25 55. Wskazówki można także przesłać na adres mailowy: ppziz@katowice.ka.policja.gov.pl lub dyzurny@katowice.ka.policja.gov.pl.

Zobacz także: Napad na bank w Katowicach. Policja publikuje nagranie

Źródło: policja.gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

di9lefm

Podziel się opinią

Share
di9lefm
di9lefm
Więcej tematów