Trwa ładowanie...
d2n4ye8

Policja szuka ofiar pedofila „Blu” w Ełku

Policjanci olsztyńskiego CBŚP zatrzymali 35-letniego Bartosza M. ps. Blu podejrzewanego o kontakty seksualne z nieletnimi. Przestępca wpadł w Ełku w województwie warmińsko-mazurskim.

Share
d2n4ye8

Policjanci olsztyńskiego CBŚP ustalili, że w Ełku jest mężczyzna wykorzystujący seksualnie nieletnich. Na podstawie uzyskanych informacji, prokurator okręgowy wydał nakaz zatrzymania pedofila, którym był 35-letni Bartosz M. Podczas przeszukań lokali należących do zatrzymanego, policjanci CBŚP zabezpieczyli materiały, które wskazują na patologiczne zachowania sprawcy. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany przez Sąd Rejonowy w Suwałkach.

Nieoficjalnie mówi się o czterech nastolatkach w wieku 11-14 lat, które miał wykorzystać pedofil. Miały to być córki znajomych pedofila - informuje "Teleexpress".

d2n4ye8

Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są dalsze zatrzymania.

Zarząd Centralnego Biura Śledczego Policji w Olsztynie i Prokurator Okręgowy w Suwałkach zwracają się z apelem o przekazywanie wszelkich informacji o zdarzeniach oraz ewentualnych pokrzywdzonych, które mogły być ofiarami pedofila na tym terenie. Telefon pod który można przekazać informacje: 89 522 46 50 od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 - 15:50.

d2n4ye8

Podziel się opinią

Share
d2n4ye8
d2n4ye8
Więcej tematów