Trwa ładowanie...
d3vwtvo
Policja

Policja szuka gwałciciela z warszawskich Bielan

Warszawscy policjanci poszukują mężczyzny, który na warszawskich Bielanach próbował zgwałcić kobietę. Opublikowano portret pamięciowy napastnika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny (Policja)
d3vwtvo

Do napaści doszło 1 czerwca br. przy Trasie Mostu Północnego, na wysokości przystanku "Zajezdnia Żoliborz 01". Nieznany mężczyzna zaatakował kobietę, ale do gwałtu na szczęście nie doszło. Ofierze udało się uciec.

Na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną kobietę został sporządzony portret pamięciowy. Poszukiwany mężczyzna ma około 35 lat, 178 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała i śniadą cerę. W momencie napadu ubrany był w ciemną bluzę oraz jeansy.

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat. Świadkowie mogą się zgłaszać przez całą dobę na komendę przy ul. Żeromskiego 7 w Warszawie. Informacje można też przekazać w każdej jednostce policji lub telefonicznie na nr tel. 22 603-71-27, 22 603-71-55, 22 603-71-56 bądź na numer alarmowy 997 lub 112. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: krp5warszawa@policja.waw.pl.

Źródło: policja

d3vwtvo

Podziel się opinią

Share

d3vwtvo

d3vwtvo
Więcej tematów