Trwa ładowanie...

Policja poszukuje trzech mężczyzn ws. zabójstwa w Strzelinie

Dolnośląska policja poszukuje trzech mężczyzn w związku z niedzielnym zabójstwem w Strzelinie. Za poszukiwanymi rozesłano listy gończe.

Share
Policja poszukuje trzech mężczyzn ws. zabójstwa w Strzelinie
Źródło: dolnoslaska.policja.gov.pl
dhztxns

We wczesnych godzinach porannych, w niedzielę, 10 sierpnia, przed jednym ze strzelińskich barów rozpętała się bójka między dwoma mężczyznami. 28-latek wyciągnął podczas niej nóż i ugodził co najmniej dwukrotnie swojego starszego o dwa lata kolegę. 30-letni mężczyzna zmarł w drodze do szpitala.

Zabójca wraz z dwoma innymi mężczyznami, podejrzanymi o podżeganie do zbrodni, ukrywa się przed policją, która od niedzieli prowadzi intensywne poszukiwania.

- Funkcjonariusze sprawdzili już wiele miejsc, w których mogli ukrywać się podejrzani. Prokuratura Rejonowa w Strzelinie zgodziła się zatem na upublicznienie personaliów poszukiwanych oraz rozesłała za nimi trzy listy gończe - mówi WP.PL nadkom. Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

dhztxns

Policjant przypomina, że za ukrywanie lub pomoc w ukryciu podejrzanych grozi w świetle przepisów kodeksu karnego do 5 lat pozbawienia wolności.

Oto dane poszukiwanych mężczyzn:

Radosław Kazimierz Gajda, ur. 12.10.1986 r., wzrost ok. 180 cm – podejrzany o dokonanie zabójstwa.

Patryk Sus, ur. 15.05.1995, wzrost ok. 178 cm - podejrzany o podżeganie do zabójstwa.

Michał Bogumił Libera, ur. 03.08.1988 r., wzrost ok. 175 cm – podejrzany o podżeganie do zabójstwa.

Policja apeluje, by wszystkie informacje dotyczące poszukiwanych kierować do Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie pod nr tel. 71 783 42 00 lub 71 783 42 22 lub do każdej jednostki policji na terenie kraju pod numer 997.

dhztxns

Podziel się opinią

Share
dhztxns
dhztxns
Więcej tematów