Trwa ładowanie...
Policja

Policja poszukuje Krzysztofa Krawczyka. 56-latek zaginął prawie miesiąc temu

Policjanci w Szczecinku prowadzą poszukiwania 56-letniego Krzysztofa Krawczyka. W niedzielę, 17 sierpnia, mężczyzna wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego.
Share
Policja poszukuje Krzysztofa Krawczyka. 56-latek zaginął prawie miesiąc temu
Źródło: Policja.pl
d3lr6q9

W niedzielę, 17 sierpnia, około godz. 9:00 mężczyzna wyszedł z domu przy ul. Barwickiej w Szczecinku i do chwili obecnej nie powrócił. Rodzina nie miała z nim żadnego kontaktu. Policja informuje, że zaginiony może przebywać w kompleksach leśnych.

Śledczy podają rysopis poszukiwanego: wzrost 170 cm, waga 74 kg. Mężczyzna ma krępą budowę ciała i na bokach głowy krótkie, siwe włosy. Ma okrągłą twarz, niebieski kolor oczu. Uczy przylegające do głowy i prosty, szeroki nos. Jego uzębienie to sztuczna szczęka, zarówno górna, jak i dolna.

Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku zwraca się z prośbą do osób, które wiedzą gdzie przebywa zaginiony Krzysztof Krawczyk. Informacje proszę kierować do dyżurnego KPP Szczecinek tel. 94 37 53 511 lub najbliższej jednostki Policji.

d3lr6q9

Podziel się opinią

Share
d3lr6q9
d3lr6q9
Więcej tematów