Trwa ładowanie...
nagroda

Policja interweniowała, bo tłum szukał zwycięzcy loterii

Niespotykany chaos w jednej z dzielnic Katanii na Sycylii wywołała w poniedziałek szerząca się w błyskawicznym tempie plotka, że rekordową kumulację 100 milionów euro w
Superenalotto wygrał imigrant spoza Unii Europejskiej, który mieszka w suterenie jednej z kamienic. Przed budynkiem zgromadził się tłum ciekawskich. Musiała interweniować policja.

Share
Policja interweniowała, bo tłum szukał zwycięzcy loterii
Źródło: PAP/EPA
d3v37b9

Im więcej czasu mija od czwartkowego losowania, w którym po pół roku padła "szóstka", tym większe emocje towarzyszą poszukiwaniom szczęśliwego zwycięzcy.

W poniedziałek po południu miasto obiegła pogłoska, że tę gigantyczną sumę pieniędzy wygrał mieszkaniec via Plebiscito. Natychmiast na miejsce przybyły dziesiątki ludzi, w tym wielu imigrantów. Mężczyzna niemal zabarykadował się w swojej suterenie.

Funkcjonariuszom patrolu policji, którzy przybyli na miejsce, powiedział, że to nie on wygrał. Nie dają temu wiary jego sąsiedzi.

To już kolejny trop w poszukiwaniu osoby, która wygrała 100 milionów euro. Wiadomo jedynie, że zwycięski kupon został skreślony w Katanii.

Sylwia Wysocka

d3v37b9

Podziel się opinią

Share
d3v37b9
d3v37b9
Więcej tematów