Trwa ładowanie...
d4fqb2o

Polak chciał się zabić z powodu wirtualnej porażki. Policja dostała sygnał z Islandii

28-letni Polak tak przeżywał przegraną w wirtualnym świecie, że chciał popełnić samobójstwo i nałykał się lekarstw. Jego życie uratowali czujni internauci, którzy zawiadomili biuro obsługi islandzkiego wydawcy gier komputerowych. W ten sposób z Interpolu informacja dotarła do polskiej policji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gracz komputerowy miał poważne problemy, na szczęście pomogli mu inni gracze
Gracz komputerowy miał poważne problemy, na szczęście pomogli mu inni gracze (WP.PL)
d4fqb2o

Biura Interpolu w Rejkiawiku zaalarmowało myślenicką policję, że 28-latek z tego powiatu chce się zabić. Islandzcy funkcjonariusze dostali tę informację od pracowników islandzkiego producenta i wydawcy gier komputerowych. Zachowanie i deklaracje Polaka zaniepokoiły kilku internautów rywalizujących w znanej grze. Mężczyzna miał grozić, że się zabije. Jedna z internautek zobaczyła na sieciowej platformie wideo, jak mężczyzna, nie mogąc pogodzić się z przegraną, łyka tabletki.

Zobacz też: Tajemnicze śmierci gwiazd

5 listopada policjanci dotarli do mieszkania gracza, gdzie zastali jego rodziców. Okazało się, że w pokoju syna są puste opakowania po lekach. Wkrótce policjanci odnaleźli mężczyznę poza domem. Potwierdził, że chciał popełnić samobójstwo, zażywając duże ilości leków. 28-latka zabrało pogotowie, jego życiu nic nie zagraża.

Źródło: Policja Kraków

d4fqb2o

Podziel się opinią

Share
d4fqb2o
d4fqb2o
Więcej tematów