Trwa ładowanie...
dgdwsdt
Defence24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Polacy coraz częściej znikają na własne życzenie

Rocznie ginie w Polsce kilkanaście tysięcy osób. Ponad 80 proc. z nich odnajduje się, ale los ponad 4 tys. osób jest nieznany. Eksperci twierdzą, że coraz więcej znika świadomie, z wyboru - czytamy w "Rzeczpospolitej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polacy coraz częściej znikają na własne życzenie
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
dgdwsdt

Zdaniem Aleksandra Zabłockiego z Fundacji "Itaka", powody takiego zachowania są różne. Mogą to być złe relacje z bliskimi, nieradzenie sobie z problemami, utrata pracy, depresja, długi i różne inne sprawy, które wydają się im nie do pokonania.

Gazeta przytacza liczne przypadki takich zaginięć na własne życzenie.

dgdwsdt

Podziel się opinią

Share

dgdwsdt

dgdwsdt
Więcej tematów