Trwa ładowanie...
d6c96y3
burza

Pogoda znów zaskoczy. Upewnij się, gdzie jest burza, zanim wyjdziesz z domu. Zobacz mapę burzową online

Pogoda zaskoczyła dziś nie tylko w Tatrach, gdzie w wielu miejscach spadł śnieg. W środę na niebie pojawiło się wiele ciemnych chmur, głównie w północnej części kraju. Zanim wyjdziesz z domu, sprawdź, gdzie jest burza. Możesz to zrobić, przeglądając mapę burzową online.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdzie jest burza? Zobacz mapę burzową online
Gdzie jest burza? Zobacz mapę burzową online (East News)
d6c96y3

Pogoda w środę wieczorem może zaskoczyć mieszkańców północnej oraz centralnej Polski. Wielu mieszkańców tych regionów spoglądając w niebo, zadaje sobie pytanie - gdzie jest burza? IMGW nie wydało ostrzeżenia przed burzami, jednak prognozowało niebezpieczne zjawiska w północnej oraz centralnej Polsce.

W województwie pomorskim i zachodniopomorskim będą występować burze i silny wiatr. Niewykluczone są również opady gradu. Burza może pojawić się również w centralnej Polsce. Tu jednak wyładowaniom nie powinny towarzyszyć opady gradu i silmy wiatr.

d6c96y3

Gdzie jest burza? Niebezpieczna pogoda na północy

W środę wieczorem burza daje się we znaki głównie na pograniczu województw zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego. Burze pojawiły się na północ od Złotowa i przechodzą przez Szczecinek aż do Koszalina i Sławna.

Burze pojawiły się również na południe od Tucholi w województwie kujawsko-pomorskim.

Burza daje się we znaki również na Mazowszu. Grzmi w Grodzisku Mazowieckim, a kolejne komórki burzowe zbliżają się do Warszawy. Synoptycy z TVN Meteo przewidują, że w najbliższych godzinach burza przesunie się w kierunku Piaseczna.

d6c96y3

Chcesz wiedzieć, gdzie jest burza? Sprawdź mapę burz online.

Zobacz też: Pogoda w Tatrach zaskoczyła turystów. W weekend świeciło słońce, dziś spadł śnieg. Jak będzie w kolejnych dniach?

Zobacz też: Kaczyński broni tradycyjnej rodziny. Radosław Fogiel i Joanna Mucha komentują

d6c96y3

Podziel się opinią

Share

d6c96y3

d6c96y3
Więcej tematów