Trwa ładowanie...

Pogoda znów zaskoczy. Upewnij się, gdzie jest burza, zanim wyjdziesz z domu. Zobacz mapę burzową online

Pogoda zaskoczyła dziś nie tylko w Tatrach, gdzie w wielu miejscach spadł śnieg. W środę na niebie pojawiło się wiele ciemnych chmur, głównie w północnej części kraju. Zanim wyjdziesz z domu, sprawdź, gdzie jest burza. Możesz to zrobić, przeglądając mapę burzową online.

Pogoda znów zaskoczy. Upewnij się, gdzie jest burza, zanim wyjdziesz z domu. Zobacz mapę burzową onlineŹródło: East News
d34gw3j
d34gw3j

Pogoda w środę wieczorem może zaskoczyć mieszkańców północnej oraz centralnej Polski. Wielu mieszkańców tych regionów spoglądając w niebo, zadaje sobie pytanie - gdzie jest burza? IMGW nie wydało ostrzeżenia przed burzami, jednak prognozowało niebezpieczne zjawiska w północnej oraz centralnej Polsce.

W województwie pomorskim i zachodniopomorskim będą występować burze i silny wiatr. Niewykluczone są również opady gradu. Burza może pojawić się również w centralnej Polsce. Tu jednak wyładowaniom nie powinny towarzyszyć opady gradu i silmy wiatr.

Gdzie jest burza? Niebezpieczna pogoda na północy

W środę wieczorem burza daje się we znaki głównie na pograniczu województw zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego. Burze pojawiły się na północ od Złotowa i przechodzą przez Szczecinek aż do Koszalina i Sławna.

d34gw3j

Burze pojawiły się również na południe od Tucholi w województwie kujawsko-pomorskim.

Burza daje się we znaki również na Mazowszu. Grzmi w Grodzisku Mazowieckim, a kolejne komórki burzowe zbliżają się do Warszawy. Synoptycy z TVN Meteo przewidują, że w najbliższych godzinach burza przesunie się w kierunku Piaseczna.

Zobacz też: Kaczyński broni tradycyjnej rodziny. Radosław Fogiel i Joanna Mucha komentują

d34gw3j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34gw3j
Więcej tematów