Trwa ładowanie...

Pogoda nad morzem – 10-11.09

Czasem słońce, czasem deszcz nad polskim morzem. Pogoda na początek tygodnia w wielu regionach zapowiada się ciepło i bezwietrznie. Niestety we wtorek aura ulegnie pogorszeniu.

Share
Pogoda nad morzem – 10-11.09
Źródło: iStock.com
d1ppc10

Pogoda na poniedziałek 10.09

Pogoda w poniedziałek rozczaruje przebywających w zachodniej części polskiego wybrzeża. W Świnoujściu i Kołobrzegu prognozuje się dziś opady deszczu. Nie rozczaruje za to temperatura. Około godziny 14 termometry w tych miastach wskażą 24 st. C. Od Łeby w kierunku wschodnim powinno być ciepło i pogodnie. W Ustce w godzinach popołudniowych odnotujemy około 24 st. C. Tylko o jeden stopień chłodniej powinno być we Władysławowie. Na wysokości 22 st. C. zatrzymają się słupki rtęci w Krynicy Morskiej i na Helu. 23 st. C. to temperatura prognozowana dla Trójmiasta. Wypoczynku i spacerów nad morzem nie będzie utrudniał wiatr. Jego siła w poniedziałek nie powinna przekroczyć 5 km/h.

Pogoda na wtorek 11.09

Pogoda we wtorek nie będzie już tak udana jak dzień wcześniej. Chmury deszczowe z za zachodniej granicy rozciągną się na całym polskim wybrzeżu. Padać nie powinno w Świnoujściu i Kołobrzegu. Jednak temperatura wynosząca 21-22 st. C. nie będzie rozpieszczała amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu. Sytuację z pewnością pogorszy wiatr, którego prędkość może przekraczać 25 km/h. Opady deszczu prognozuje się dla rejonów Łeby, Władysławowa oraz Półwyspu Helskiego. Termometry w tych częściach kraju nie wskażą więcej niż 20 st. C. Padać nie powinno w Ustce, Gdańsku oraz Krynicy Morskiej. Jednak na przebłyski słońca w tych miastach też nie można liczyć. Słupki rtęci zatrzymają się tu na wysokości 19-21 st. C. Przed wyjściem na świeże powietrze oprócz parasola warto zabrać ze sobą ciepłą bluzę, ponieważ we wszystkich nadmorskich kurortach prognozuje się silny wiatr, którego prędkość będzie przekraczała 25 km/h.

d1ppc10

Podziel się opinią

Share
d1ppc10
d1ppc10
Więcej tematów