Trwa ładowanie...
d2tjrqu
słońce

Pogoda na weekend. Wreszcie dobre wiadomości

W całym kraju w najbliższych dniach ma być słonecznie i ciepło. W przyszłym tygodniu temperatury mogą przekroczyć 30 stopni Celsjusza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Agencja Gazeta, Fot: Tomasz Stanczak/Agencja Gazeta)
d2tjrqu

Po kilku dniach ochłodzenia wracają ciepłe dni. Weekend zapowiada się słonecznie w całym kraju.

W nocy z piątku na sobotę temperatury będą się wahać siąę od 7 do 10 stopni Celsjusza. Popadać może jedynie w okolicach Zakopanego i Przemyśla. Za to w sobotni poranek nie powinno już padać nigdzie. Jeśli pojawią się zachmurzenia, będą przejściowe.

Jak podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w większości kraju temperatury przekroczą 20 stopni Celsjusza. Chłodniej może być jedynie w Tatrach. W Zakopanem prognozowane jest 18 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie natomiast w Szczecinie, gdzie temperatura może sięgnąć 27 stopni Celsjusza. Niewiele mniej będzie w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim.

Jeszcze cieplej będzie w niedzielę. Wówczas termometry w całym kraju mają pokazywać przynajmniej 23 stopnie Celsjusza. Ponownie najcieplej będzie na zachodzie, gdzie temperatura będzie się zbliżała do 30 stopni Celsjusza.

W przyszłym tygodniu wysokie temperatury mają się utrzymywać. Należy się już jednak spodziewać opadów deszczu, a także burz.

d2tjrqu

Podziel się opinią

Share
d2tjrqu
d2tjrqu