Trwa ładowanie...
ycipk-3dmyjn

Pogoda na dziś – poniedziałek 17 czerwca. Koniec z upałami. Poniedziałek będzie słoneczny i ciepły

Pogoda na dziś (poniedziałek 17 czerwca). W poniedziałek mieszkańcy całej Polski odpoczną od upałów. W Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu zapowiada się słoneczny dzień. Nieco innej aury powinni spodziewać się mieszkańcy Krakowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda na dziś. Ciepło i słonecznie w Warszawie i Wrocławiu.
Pogoda na dziś. Ciepło i słonecznie w Warszawie i Wrocławiu. (Fotolia)
ycipk-3dmyjn

Pogoda Warszawa – poniedziałek 17 czerwca

Ochłodzenie w poniedziałek dotrze do Warszawy. Po upalnym weekendzie warszawiacy będą mogli odetchnąć nieco chłodniejszym powietrzem. O godzinie 7 rano termometry pokażą 19 st. C. Po południu nieco się ociepli. W najcieplejszym momencie dnia (około godziny 14) słupki rtęci zatrzymają się na 23 st. C. Temperatura odczuwalna osiągnie wtedy 24 st. C. Po południu spacerowicze powinni uważać na nieco silniejszy wiatr. Od godziny 14 jego prędkość będzie sięgać 25 km/h. Poniedziałek zapowiada się bardzo słonecznie. Synoptycy prognozują niewielkie zachmurzenie.

Pogoda Kraków – poniedziałek 17 czerwca

ycipk-3dmyjn

Poniedziałek w Krakowie będzie chłodny i pochmurny. Dzisiaj nie powinno jednak padać. O godzinie 7 rano temperatura wyniesie 16 st. C. Po południu będzie o kilka stopni cieplej. O godzinie 14 słupki rtęci wzrosną do 23 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie 24 st. C. Będzie to najcieplejszy moment dnia. Mimo całkowitego zachmurzenia i nie najwyższej temperatury w poniedziałek warto spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Nie będzie w tym przeszkadzał wiatr. Jego prędkość osiągnie dziś maksymalnie 13 km/h.

Pogoda Wrocław – poniedziałek 17 czerwca

Pogodna aura wraca do Wrocławia, ale dopiero po południu. Ranek upłynie pod znakiem zachmurzenia i niskiej temperatury. O godzinie 7 rano termometry pokażą tylko 15 st. C. Zdecydowana poprawa aury będzie miała miejsce około godziny 14. Zza chmur wyjrzy wtedy słońce, a słupki rtęci wzrosną do 23 st. C. Temperatura odczuwalna osiągnie 25 st. C. Aury we Wrocławiu nie będzie pogarszał wiatr. Jego prędkość nie przekroczy dziś 10 km/h.

Pogoda Gdańsk – poniedziałek 17 czerwca

ycipk-3dmyjn

Niewielkiej poprawy aury mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Gdańska. Co prawda temperatura nadal będzie niska, ale nowy tydzień przyniesie słoneczną aurę. O godzinie 7 rano termometry odnotują 17 st. C, a temperatura odczuwalna wyniesie 16 st. C. Po południu słupki rtęci wzrosną do 19 st. C. Odczuwalny będzie jeden stopień mniej. Słoneczna aura zauroczy dopiero po południu. Wcześniej synoptycy prognozują umiarkowane zachmurzenie. W ciągu dnia będzie malała prędkość wiatru. Rano wyniesie ona 25 km/h. Po południu będzie to 19 km/h, a wieczorem 15 km/h.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3dmyjn

ycipk-3dmyjn
ycipk-3dmyjn
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów