Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś — niedziela 24 lutego. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski

Pogoda na dziś (24 lutego) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakich warunków pogodowych mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta.

Pogoda na dziś — niedziela 24 lutego. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach PolskiŹródło: East News
dgiqujb
dgiqujb

Pogoda na dziś – 24 lutego Warszawa

Mieszkańców Warszawy w niedzielę czeka pochmurna pogoda. Synoptycy przewidują okresowe przejaśnienia w godzinach popołudniowych.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą -2°C (temp. odczuwalna -6°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 3°C (temp. odczuwalna -3°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 1030 hPa (rano) do 1025 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 11 km/h. Dzień zapowiada się pochmurnie z okresowymi przejaśnieniami i niską temperaturą.

Pogoda na dziś – 24 lutego Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się dziś pochmurnego dnia. Synoptycy przewidują całkowitego zachmurzenia niemal przez cały dzień, z miejscowymi przejaśnieniami w późnych godzinach popołudniowych.

dgiqujb

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą -3°C (temp. odczuwalna -7°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 16) temperatura wyniesie 2°C (temp. odczuwalna -4°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 1016 hPa (rano) do 1013 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 14 km/h. Dzień zapowiada się pochmurnie i chłodno.

Pogoda na dziś – 24 lutego Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia w niedzielę mogą spodziewać się pochmurnej pogody. Synoptycy spodziewają się całkowitego zachmurzenia w godzinach porannych oraz okresowych rozpogodzeń w godzinach popołudniowych.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą -1°C (temp. odczuwalna 3°C).W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 5°C (temp. odczuwalna 2°C).

dgiqujb

Ciśnienie będzie wahać się od 1030 hPa (rano) do 1028 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 11 km/h. Dzień zapowiada się pochmurnie z okresowymi przejaśnieniami.

Pogoda na dziś – 24 lutego Trójmiasto

Mieszkańcy Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia i Sopot) w niedzielę mogą spodziewać się bezchmurnej pogody, choć w godzinach porannych miejscowo może wystąpić zachmurzenie całkowite.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą ok. 0°C (temp. odczuwalna ok. -8°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie ok. 6 °C (temp. odczuwalna ok. -3°C).

Ciśnienie będzie wahać się od 1038 hPa (rano) do 1034 hPa (wieczorem) w Sopocie i Gdyni, natomiast w Gdańsku od 1029 hPa (rano) do 1025 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 25 km/h. Czwartek w Trójmieście zapowiada się bezchmurnie, choć z niskimi temperaturami.

Źródło: serwis pogodowy IMGW – Państwowego Instytutu Badawczego

dgiqujb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgiqujb
Więcej tematów