Trwa ładowanie...
d4kz5eb

Pogoda na dziś – niedziela 16 czerwca. Ochłodzenie w całym kraju. W Gdańsku mniej niż 20 stopni

Pogoda na dziś (niedziela 16 czerwca). Zino w południowej Polsce i nad morzem. Ciepłą i słoneczną aurą będą mogli cieszyć się tylko mieszkańcy Warszawy. Tutaj też po południu pojawią się burze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda na dziś. Ochłodzenie w Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. W Warszawie pojawią się burze
Pogoda na dziś. Ochłodzenie w Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. W Warszawie pojawią się burze (Agencja Gazeta, Fot: Mieczyslaw Michalak)
d4kz5eb

Pogoda Warszawa – niedziela 16 czerwca

Niedziela w Warszawie upłynie pod znakiem zmiennej aury. Przez cały dzień będzie bardzo ciepło, jednak temperatura nie powinna przekraczać 30 st. C. Dodatkowe zawirowania sprowadzą popołudniowe burze. Zanim jednak do nich dojdzie mieszkańców Warszawy czeka pogodny i ciepły dzień. O godzinie 7 rano termometry pokażą 22 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie 23 st. C. Poranek będzie pochmurny. Dopiero około godziny 11 zza chmur wyjrzy słońce. W południe temperatura osiągnie 26 st. C, a odczuwalne będzie 27 st. C. Około godziny 14 nad Warszawą mogą pojawić się burzowe chmury. Grzmieć i padać będzie do końca dnia. Z powodu burzowej aury spadnie temperatura. Po południu termometry pokażą 23-24 st. C, a odczuwalne będzie 25-26 st. C. Do południa we znaki nie będzie dawał się wiatr. Jego prędkość nie przekroczy wtedy 10 km/h. W trakcie burz jego podmuchy będą o wiele silniejsze.

Pogoda Kraków – niedziela 16 czerwca

d4kz5eb

Załamanie pogody w Krakowie. Słupki rtęci ledwie przekroczą 20 stopni, a na domiar złego będzie padał deszcz. Synoptycy nie wykluczają popołudniowych burz. Termometry w Krakowie pokażą dziś jedynie 20-23 st. C. Niewiele wyższa będzie temperatura odczuwalna. Rano wyniesie ona 22 st. C, a po południu wzrośnie do 24 st. C. Przez cały dzień będzie pochmurnie. Burze mogą pojawiać się nad ranem, a także po południu. W ich trakcie może nieco mocniej zawiać. Minimalna prędkość wiatru wyniesie wtedy 17 km/h.

Pogoda Wrocław – niedziela 16 czerwca

O wiele chłodniej będzie dziś również we Wrocławiu. Zamiast 30-stopniowego upału, mieszkańcy miasta będą mierzyć się z temperaturą wynoszącą zaledwie 19-22 st. C. Równie niska będzie temperatura odczuwalna. Do południa we Wrocławiu mogą pojawiać się niewielkie opady deszczu. Pozostała część dnia przyniesie całkowite zachmurzenie. Osobom, które mimo brzydkiej aury zdecydują się na wypoczynek poza domem, nie powinien dokuczać wiatr. Jego maksymalna prędkość osiągnie dziś 15 km/h.

Pogoda Gdańsk – niedziela 16 czerwca

Pochmurnie i chłodno będzie dziś również w Gdańsku. Nad ranem mogą pojawić się niewielkie opady deszczu. W niedzielę słupki rtęci nie przekroczą 20. kreski. Termometry pokażą jedynie 18-19 st. C, a temperatura odczuwalna przez cały dzień utrzyma się na poziomie 18 st. C. Późnym popołudniem na sile przybierze wiatr. Jego prędkość osiągnie wtedy 21 km/h. W pozostałej części dnia nie powinna przekraczać 15 km/h.

d4kz5eb

Podziel się opinią

Share

d4kz5eb

d4kz5eb
Więcej tematów