Trwa ładowanie...

Pogoda znów sprawi nam przyjemność. Letnia sielanka trwa, ale jej koniec jest coraz bliżej

Od kilku dni pogoda zachwyca. Temperatura utrzymuje się poniżej 30 stopni, dzięki czemu cieszymy się pogodnym, ciepłym, ale nie upalnym polskim latem. Zmian w tej kwestii nie przyniesie również czwartek 22 lipca.

Share
stacja pogody pogoda parapet zegar
stacja pogody pogoda parapet zegarŹródło: Adobe Stock
d21pp9f

Czwartkowa pogoda przyniesie przyjemną aurę niemal w całym kraju. Miejscami, zwłaszcza w zachodnich regionach oraz w Małopolsce, na Podkarpaciu i w Sudetach, może popadać słaby, przelotny deszcz. Temperatura wyniesie maksymalnie od 22 stopni Celsjusza w Krakowie do 25 st. C w Warszawie i Zielonej Górze. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z zachodu.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 22 lipca

Wilgotność powietrza w czwartek utrzyma się na znacznym obszarze kraju na poziomie 50 proc. Pogoda pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Pogoda w Polsce

W Warszawie czwartek zapowiada się pogodnie, nie będzie padać. Temperatura wzrośnie do 25 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1005 hPa.

d21pp9f

Na Pomorzu czwartek przyniesie pogodne niebo i brak opadów. Na termometrach zobaczymy do 24 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie osiągnie w południe 1019 hPa.

W Poznaniu zapowiada się na ogół pogodny dzień, jednak możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Temperatura wzrośnie do 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. W południe barometry pokażą 1007 hPa.

We Wrocławiu pogoda zapowiada się ze sporą ilością słońca. Temperatura wzrośnie do 24 st. C. Nadciągnie słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie osiągnie w południe 1005 hPa.

d21pp9f

W Krakowie pogoda będzie na ogół pogodna, ale niewykluczony jest słaby, przelotny deszcz. Synoptycy prognozują maksymalnie 22 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr nadciągnie z północnego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 990 hPa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d21pp9f

Podziel się opinią

Share
d21pp9f
d21pp9f
Więcej tematów