Trwa ładowanie...
d4dhu78

Pogoda długoterminowa na czerwiec. Jaka będzie pogoda w czerwcu?

Jaka pogoda czeka nas w czerwcu 2020? Będzie słonecznie czy deszczowo? Mamy spodziewać się letniej aury, czy jeszcze pojawią się - tak jak w maju - przymrozki.
Share
Pogoda długoterminowa na czerwiec 2020. Ile stopni pokażą termometry?
Pogoda długoterminowa na czerwiec 2020. Ile stopni pokażą termometry?Źródło: Pixabay
d4dhu78

Pogoda długoterminowa na czerwiec 2020

Meteorolodzy jak na razie mają jeszcze tylko wstępne prognozy długoterminowe na czerwiec. Aby podać, jaka pogoda czeka nas w czerwcu, posługują się modelami numerycznymi.

1 czerwca 2020 rozpoczyna się meteorologiczne lato. Czy pogoda będzie już typowo letnia? Czy w pierwszych dniach czerwca czekają nas upały? Jak przewidują synoptycy, na razie nie. Wręcz przeciwnie. Pierwsze dni czerwca będą raczej chłodne, a temperatura nie przekroczy prawdopodobnie 20 stopni Celsjusza. Po 7 czerwca ma być odrobinę cieplej, ale raczej nie więcej niż około 25 stopni. Dopiero w drugiej połowie czerwca możemy się spodziewać upalnych dni z temperaturami sięgającymi 30 stopni Celsjusza.

d4dhu78

Pogoda na czerwiec. Częste i gwałtowne burze

Według synoptyków z serwisu fanipogody.pl w czerwcu czekają nas gwałtowne burze. Jak zapowiadają meteorolodzy, burze mogą pojawiać się częściej niż w podobnym okresie w minionych latach.

Prognoza długoterminowa na czerwiec może jeszcze się zmienić. O ile pogoda na pierwsze dni miesiąca jest jeszcze całkiem realna, to już przeidywania na kolejne tygodnie mogą jeszcze ulec zmianie.

Zobacz wideo: Jarosław Kaczyński zapowiada "wprowadzenie środków". Adam Bielan tłumaczy

d4dhu78

Podziel się opinią

Share
d4dhu78
d4dhu78
Więcej tematów