Trwa ładowanie...
d4loo5f

Pogoda długoterminowa na czerwiec. Jaka będzie pogoda w czerwcu?

Jaka pogoda czeka nas w czerwcu 2020? Będzie słonecznie czy deszczowo? Mamy spodziewać się letniej aury, czy jeszcze pojawią się - tak jak w maju - przymrozki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda długoterminowa na czerwiec 2020. Ile stopni pokażą termometry?
Pogoda długoterminowa na czerwiec 2020. Ile stopni pokażą termometry? (Pixabay)
d4loo5f

Pogoda długoterminowa na czerwiec 2020

Meteorolodzy jak na razie mają jeszcze tylko wstępne prognozy długoterminowe na czerwiec. Aby podać, jaka pogoda czeka nas w czerwcu, posługują się modelami numerycznymi.

1 czerwca 2020 rozpoczyna się meteorologiczne lato. Czy pogoda będzie już typowo letnia? Czy w pierwszych dniach czerwca czekają nas upały? Jak przewidują synoptycy, na razie nie. Wręcz przeciwnie. Pierwsze dni czerwca będą raczej chłodne, a temperatura nie przekroczy prawdopodobnie 20 stopni Celsjusza. Po 7 czerwca ma być odrobinę cieplej, ale raczej nie więcej niż około 25 stopni. Dopiero w drugiej połowie czerwca możemy się spodziewać upalnych dni z temperaturami sięgającymi 30 stopni Celsjusza.

d4loo5f

Pogoda na czerwiec. Częste i gwałtowne burze

Według synoptyków z serwisu fanipogody.pl w czerwcu czekają nas gwałtowne burze. Jak zapowiadają meteorolodzy, burze mogą pojawiać się częściej niż w podobnym okresie w minionych latach.

Prognoza długoterminowa na czerwiec może jeszcze się zmienić. O ile pogoda na pierwsze dni miesiąca jest jeszcze całkiem realna, to już przeidywania na kolejne tygodnie mogą jeszcze ulec zmianie.

Zobacz wideo: Jarosław Kaczyński zapowiada "wprowadzenie środków". Adam Bielan tłumaczy

d4loo5f

Podziel się opinią

Share

d4loo5f

d4loo5f
Więcej tematów