Trwa ładowanie...
d2av7hb

Podkomisja smoleńska powraca. Skład bez zmian

Przez kilka tygodnii formalnie nikt nie pracował w podkomisji smoleńskiej. Jednak pod koniec września jej członkowie wracają do swoich obowiązków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W składzie podkomisji smoleńskiej są Wiesław Binienda, Wacław Berczyński, Antoni Macierewicz i Kazimierz Nowaczyk
W składzie podkomisji smoleńskiej są Wiesław Binienda, Wacław Berczyński, Antoni Macierewicz i Kazimierz Nowaczyk (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d2av7hb

Z końcem sierpnia wszystkim członkom podkomisji smoleńskiej wygasły umowy i nikt nie podpisał z nimi nowych.

Jak informuje portal wpolityce.pl, skład podkomisji smoleńskiej został już powołany. "Trwało to wyjątkowo długo, ale nareszcie formalności zostały dopełnione" – czytamy.

Do podkomisji smoleńskiej powołano 23 osoby. Wśród nich są m.in. przewodniczący Antoni Macierewicz, zastępcy Kazimierz Nowaczyk i Wiesław Bienienda. Skład od początku roku jest taki sam. Jak podaje portal, że powołano też dwie osoby, które w tym roku zdążyły z komisji już odejść. I sugeruje, że ich powrót może być rozwiązaniem wewnętrznego konfliktu. Miało pójść o rzetelność report techniczny podkomisji smoleńskiej.

d2av7hb

Zobacz także: Spalił kukłę Petru, startuje z listy PiS. Tomasz Poręba: przeprosił

Przypomnimy, że w kwietniu podkomisja smoleńska opublikowała raporty techniczny. Zdaniem ekspertów podkomisji Antoniego Macierewicza "samolot TU-154M uległ destrukcji w powietrzu w wyniku eksplozji".

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d2av7hb

Podziel się opinią

Share
d2av7hb
d2av7hb