Trwa ładowanie...
d1p5jc2
małopolska policja

Podejrzany o kradzież dmuchanego Mikołaja w rękach policji!

Policjanci w Bochni popisali się rekordowo szybkim zatrzymaniem mężczyzny podejrzanego o kradzież dmuchanego Mikołaja - informuje małopolska policja.

Share
d1p5jc2

Zawiadomienie o kradzieży dmuchanego Mikołaja z jednego z parkingów w Bochni zgłoszono w nocy z piątku na sobotę. Na miejsce zdarzenia skierowano patrol policji. Okazało się, że faktycznie do kradzieży doszło, a policjanci odnaleźli jedynie elektryczną dmuchawę.
Całe szczęście zgłaszający zapamiętał numer rejestracyjny pojazdu, którym poruszał się sprawca i dzięki tej informacji szybko udało się go namierzyć. Okazał się nim 20 letni mieszkaniec powiatu bocheńskiego, który został zatrzymany i przewieziony do komendy Powiatowej Policji w Bochni.
Dzięki błyskawicznej reakcji policji udało się też odzyskać dmuchanego Mikołaja. Jego wartość oszacowano na blisko 600 zł. Po dokonaniu czynności procesowych zostanie on przekazany właścicielowi.
Zatrzymany dwudziestolatek nie potrafił powiedzieć dlaczego ukradł dmuchanego Mikołaja. Nie odpowiedział też po co mu taki dmuchany Mikołaj, szczególnie bez dmuchawy. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 5 lat.

Oprac. Karol Wojtasik

d1p5jc2

Podziel się opinią

Share
d1p5jc2
d1p5jc2
Więcej tematów