Trwa ładowanie...
d1nd74q
d1nd74q

Pociął psa mieczem - wcześniej był karany za znęcanie

Policja ze Stawigudy pod Olsztynem zatrzymała mężczyznę, który zranił psa mieczem. Pies ma rany cięte. 44-letni mężczyzna był już w przeszłości karany za znęcanie się nad zwierzętami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1nd74q

O sprawie poinformował policję sąsiad 44-latka. - Poinformował nas, że widział, jak z posesji wybiegł wyjący pies, a za nim mężczyzna trzymający miecz. Na miejsce pojechali policjanci, zatrzymali Zbigniewa R., zabezpieczyli także miecze i szable - powiedziała rzeczniczka prasowa warmińsko-mazurskiej policji Anna Fic.

Zwierzę ma na pysku i brzuchu wiele ran ciętych, w tym otwarte; trafiło do weterynarza. - Lekarz weterynarii przyznał, że gdyby pies tak szybko do niego nie trafił, nie udałoby się go uratować - podkreśliła Fic.

Zbigniewowi R. policjanci chcą przedstawić zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi do 2 lat więzienia.

Jak poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Olsztynie sędzia Waldemar Pałka, w 2004 roku Zbigniew R. został prawomocnie skazany za znęcanie się nad zwierzętami na 500 zł grzywny.

d1nd74q

Podziel się opinią

Share

d1nd74q

d1nd74q
Więcej tematów