Trwa ładowanie...
d2hxm92

"Po wojnie pisowsko-platformerskiej będą poranieni"

PJN chce zabiegać o wyrównanie dopłat bezpośrednich i większe pieniądze na rozwój obszarów wiejskich w nowym budżecie unijnym na lata 2013-2020 - zapowiedziała jedna z liderek partii, Elżbieta Jakubiak.

Share
d2hxm92

- To są pieniądze, które są Polsce dzisiaj niezbędnie potrzebne. Po to, żeby mówić o zrównoważonym rozwoju, musimy mieć pieniądze na rozwój terenów wiejskich, rozwój przedsiębiorczości wiejskiej, rozwój tej małej rodzinnej firmy, która musi zacząć w Polsce funkcjonować, tak jak funkcjonuje w Europie Zachodniej - mówiła Jakubiak na konferencji prasowej.

- Musimy starać się, żeby ten budżet lat 2013-2020 był budżetem, który to wszystko pozwoli powoli budować - dodała.

W jej ocenie, w Polsce dwie główne partie "postawiły na konflikt", a ich rozmowa odbywa się "w konwencji wojennej". - To jest rodzaj igrzysk, ale te igrzyska nie skończą się niczym dobrym. Nie będzie zwycięzcy, bo będziemy wszyscy po tej wojnie pisowsko-platformerskiej poranieni. Bo oni chcą rządzić tylko jedną częścią Polski: tą, która ich popiera - mówiła.

Jakubiak powiedziała, że nawet debata o programach gospodarczych to jest "rozmowa w konwencji wojennej". "Pierwsza rozmowa zaczęła się od tchórza, a dzisiaj skończyła się na brzydkiej pannie, która goni, czy jest goniona" - dodała liderka PJN.

d2hxm92
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hxm92
d2hxm92
Więcej tematów