Trwa ładowanie...

Po śmierci męża schudła 55 kilogramów! Niesamowitą przemianę udokumentowała na 365 zdjęciach

Justine McCabe może być inspiracją innych nie tylko ze względu na swoją wizualną metamorfozę. 31-letnia kobieta przeszła prawdziwą tragedię, gdy w lutym ubiegłego roku jej mąż po wieloletniej walce z depresją popełnił samobójstwo.

Po śmierci męża schudła 55 kilogramów! Niesamowitą przemianę udokumentowała na 365 zdjęciachŹródło: Instagram
d33vrjq
d33vrjq

Justine jednak się nie poddała i zdecydowała całkowicie odmienić swoje dotychczasowe życie. Schudła 55 kilogramów i została najlepszym przykładem dla swoich dzieci.

Kobieta zmagała się z otyłością od czasów liceum. Po śmierci męża zdecydowała, że powrót do normalności zacznie od zmiany własnego wyglądu. Jak podaje RMF FM, kobieta wspomina, że: „Chciałam sprawdzić, czy naturalne endorfiny wystarczą, by pomóc mi przejść przez ten trudny okres” - tłumacząc, dlaczego niezdrowe jedzenie zastąpiła ćwiczeniami na siłowni.

W rok Justine zrzuciła ponad 55 kilogramów. Każdego dnia swojej przemiany robiła sobie selfie, dzięki czemu powstało to niesamowite nagranie. „Ludzie cały czas mnie pytają, jak będąc w tak trudnym okresie życia udało mi się tak bardzo schudnąć. To nie stało się w jednej chwili. Właściwie to stało się przez przypadek” – wyznała kobieta.

d33vrjq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33vrjq
Więcej tematów