Trwa ładowanie...

Po darmowe bilety na spektakle teatru Krystyny Jandy trzeba stać w kolejce nawet kilka godzin

• Aby dostać bezpłatną wejściówkę na spektakl Teatru Och-Teatr, trzeba stać w kolejce przynajmniej kilka godzin
• Wiele osób zwalnia się z pracy, by jak najwcześniej zająć miejsce w kolejce
• Każdego dnia wydawane są wejściówki tylko na jeden spektakl

Share
Po darmowe bilety na spektakle teatru Krystyny Jandy trzeba stać w kolejce nawet kilka godzin
Źródło: Urząd Miasta Poznania
d22ncjl

W sierpniu na dziedzińcu Urzędu Miasta będzie można zobaczyć na żywo spektakle Teatru Och-Teatr Krystyny Jandy. Budzą one olbrzymie zainteresowanie, które dodatkowo potęguje fakt, że bilety są bezpłatne. Niestety, to oznacza, że są one jeszcze trudniejsze do zdobycia. Można je otrzymać m.in. w Teatrze Muzycznym, Centrum Inicjatyw Senioralnych i Centrum Informacji Miejskiej.

Aby wyrównać szanse, każdego dnia rozdawane są bilety tylko na jeden spektakl. Gdy w środę rozpoczęto dystrybucję wejściówek na słynną "Białą bluzkę", czyli monodram Krystyny Jandy, kolejka przed Centrum Informacji Miejskiej na ul. Ratajczaka ustawiła się już kilka godzin przed otwarciem. Całą pulę 100 sztuk biletów rozdano w ciągu zaledwie 10 minut.

- Wczoraj byłem pod Teatrem Muzycznym, z optymistyczną nadzieją, że przyjdę za dwadzieścia dziewiąta i je dostanę. Oczywiście to okazało się totalną fikcją. Dzisiaj byłem pewien, że się uda - przyszedłem o 7:30 i dostałem ostatnie sztuki - mówił w środę Jan Spychała, któremu udało się zdobyć wejściówki.

d22ncjl

Niektóre osoby, aby mieć pewność, że zdobędą bilet, biorą wolne w pracy. Niestety, nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić, dlatego nie brakuje głosów, że taka forma dystrybucji uniemożliwia zdobycie biletów osobom, które nie mają czasu na kilkugodzinne stanie w kolejce.

Przypominamy, że aby odebrać wejściówki na kolejne przedstawienia teatru Krystyny Jandy, należy w Centrum Informacji Miejskiej podać hasło zawierające tytuł danego przedstawienia oraz frazę "na Wolnym". Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki.

Kolejne bilety będą rozdawane w CIM (ul. Ratajczaka 44, wejście od ul. 27 Grudnia, czynne od godziny 10), w dniach:

29 lipca - "Lament na Placu Konstytucji" - hasło "Lament na Placu Konstytucji na Wolnym".

1 sierpnia - "Jaś i Małgosia" - hasło "Jaś i Małgosia na Wolnym".

2 sierpnia - "Związek otwarty" - hasło "Związek otwarty na Wolnym".

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d22ncjl

Podziel się opinią

Share
d22ncjl
d22ncjl
Więcej tematów