Trwa ładowanie...
dt54dr0

"Po cholerę pan tu przyszedł?" Ryszard Petru pogubił się podczas miesięcznicy

Ryszard Petru, lider .Nowoczesnej, wziął udział w kontrmanifestacji podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej. Niestety polityk trafił między zwolenników PiS, którzy postanowili zabawić się jego kosztem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Po cholerę pan tu przyszedł?" Ryszard Petru pogubił się podczas miesięcznicy
(PAP)
dt54dr0

W internecie krąży nagranie z liderem .Nowoczesnej w roli głównej. Nieco zagubiony Ryszard Petru krąży pomiędzy manifestującymi w dniu smoleńskiej miesięcznicy. Początkowo nic nie zapowiada problemów. - Dzień dobry, panie Petruś - zagaduje go pewna pani. - Witam serdecznie - pewnie odpowiada Petru. - Potrzebuje pan jeszcze jednej kochanki? - pada zaskakujące pytanie.

Ale lider .Nowoczesnej reaguje tak, jakby wziął pytanie za niewinny żart. - Nie, nie, nie. Bez takich tekstów, proszę - odpowiada uśmiechnięty. Następne pytanie budzi już pewne podejrzenia. - Sześciu króli dzisiaj? - pyta kolejna uczestniczka zgromadzenia. - Nie, dzisiaj jest 12 - ripostuje polityk. I postanawia zweryfikować, do jakiego grona trafił. - A państwo są? Z której demonstracji? Tej czy tamtej? - dopytuje. - Tylko PiS - słyszy w odpowiedzi i próbuje się ewakuować.

dt54dr0

- Nic pan kawy nie postawi? - pyta na odchodne pani, która oferowała się na kochankę. - Nie mam pieniędzy dzisiaj - odpowiada Petru. - Po cholerę on tu przyszedł? Po co tu jest? - rzuca za plecami Petru jeden z uczestników miesięcznicy. Niestety, ewakuacja polityka wciąż nie przebiega sprawnie. Klip kończy się w momencie, gdy trafia on na policjantów pilnujących barierek rozstawionych na Placu Zamkowym.

dt54dr0

Podziel się opinią

Share
dt54dr0
dt54dr0
Więcej tematów