Trwa ładowanie...

Po 10 latach Maciej Adamiak odchodzi z TVP. "Nie był w stanie wytrzymać tej propagandy"

Maciej Adamiak, reporter TVP Info, postanowił pożegnać się z Telewizją Polską. O decyzji poinformował na swoim profilu na Facebooku.

Share
Po 10 latach Maciej Adamiak odchodzi z TVP. "Nie był w stanie wytrzymać tej propagandy"
Źródło: TVP/kadr z programu
d2owqwg

Zakończyłem współpracę z TVP Info. To moja osobista decyzja. Przychodziłem do telewizji publicznej jako nastolatek. Przez 10 lat spotkałem tam setki pomocnych osób. Dziś wszystkim szczerze DZIĘKUJĘ - napisał w poście Maciej Adamiak.

Choć Adamiak nie komentuje sprawy, jego koledzy z TVP Info twierdzą, że nad odejściem ze stacji zastanawiał się już od kilku miesięcy. Ponoć szalę goryczy przelały ostatnie wydarzenia, które rozegrały się w Sejmie.

d2owqwg

-_ To, co w weekend pokazywała TVP, to był przekaz PiS, a nie żadne dziennikarstwo. Już nawet nikt nie próbował udawać obiektywizmu. (...) Maciek nie był w stanie wytrzymać tej propagandy. W piątek był punkt zwrotny_ - powiedzieli reporterzy TVP Info w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

W 2006 roku Adamiak wygrał reality-show TVP2 "Supertalent", w którym nagrodą było podjęcie pracy w Telewizji Polskiej. Zanim jednak trafił do redakcji TVP Info, był prezenterem pogody w TVP3 Warszawa.

d2owqwg

Podziel się opinią

Share
d2owqwg
d2owqwg
Więcej tematów