Trwa ładowanie...

Po 10 dniach czekania na dziewczynę na lotnisku trafił do szpitala

• 41-latek z Holandii nie chciał opuścić chińskiego lotniska, gdzie od 10 dni czekał na poznaną przez internet dziewczynę
• Mężczyzna trafił do szpitala z powodu wycieńczenia
• Kobieta stwierdziła, że nie było z nią kontaktu, ponieważ poddawała się operacji plastycznej

Po 10 dniach czekania na dziewczynę na lotnisku trafił do szpitalaŹródło: AFP
d39dp1d
d39dp1d

41-letni Alexander Pieter Cirk z Holandii nie chciał opuścić chińskiego lotniska Changsha, gdzie od 10 dni czekał na spotkanie z poznaną przez internet dziewczyną. Jak poinformował portal BBC, mężczyzna został zabrany do szpitala z powodu wycieńczenia.

Cirk przyleciał do prowincji Hunan na południu Chin aż z Holandii, jednak dziewczyna, z którą chciał się spotkać, nie pojawiła się na lotnisku.

Jak podają chińskie media cytowane przez BBC, Cirk dwa miesiące temu poznał przez internet kobietę przedstawiającą się jako "Zhang". Mężczyzna przed wylotem przesłał jej zdjęcie kupionych przez siebie biletów lotniczych, co Zhang uznała za żart. Jak powiedziała Hunan TV, nie było z nią żadnego kontaktu, bo jeszcze przed przylotem Cirka udała się do innej prowincji Chin, by poddać się operacji plastycznej.

Wydarzenie wywołało burzę w mediach społecznościowych. Według BBC, Zhang miała wyrazić chęć spotkania z Cirkiem - gdy już wróci do zdrowia - dodając, że jest zainteresowana kontynuowaniem znajomości.

d39dp1d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39dp1d
Więcej tematów