Trwa ładowanie...
d17t076

Platforma kontra Wiosna. Ostre starcie polityków na Twitterze

Krzysztof Śmiszek - polityk Wiosny i partner Roberta Biedronia - napisał, że nie toleruje "recyklingu polityków", czyli "wymieniania się stołkami". "Porównujecie ludzi do śmieci?" - zapytał rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń
Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń (PAP, Fot: Jakub Kamiński)
d17t076

"Jesteśmy partią proekologiczną. Ale jedną kwestię odrzucamy jako Wiosna. To jest recykling polityków!" - napisał w niedzielę na Twitterze Krzysztof Śmiszek.

"Ci sami ciągle wymieniają się stołkami. Raz do Sejmu, raz do Parlamentu Europejskiego, a raz do Senatu. Koniec z tym!" - dodał działacz Wiosny.

d17t076

Na jego wpis zareagował polityk PO Jan Grabiec. "Porównanie ludzi do śmieci to 'nowa jakość'?" - zapytał.

"A 'wymiana stołków', to trolling lidera, który 5 miesięcy temu kandydował na radnego, teraz do Parlamentu Europejskiego, jesienią do Sejmu, a za rok na prezydenta?" - dodał Grabiec wytykając polityczną ścieżkę lidera Wiosny Roberta Biedronia.

Jan Grabiec zakończył słowami: "Panie Krzysztofie, warto szukać tego co nas łączy, a nie kopać się po kostkach".

d17t076

Na wymianę zdań między politykami zareagowali również internauci. Przypomnieli wypowiedź Roberta Biedronia, który sam mówił niedawno, że najpierw "wygra wybory do PE", a potem zrezygnuje z mandatu.

Dokładne słowa lidera Wiosny brzmiały: "Oczywiście, że obejmę (mandat europosła - red.) i będę sprawował ten mandat do momentu, w którym wystartujemy do polskiego parlamentu, ponieważ jestem liderem listy".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d17t076

Podziel się opinią

Share

d17t076

d17t076
d17t076
Więcej tematów