Trwa ładowanie...

PiS postanowiło bojkotować TVN i TVN24

Członkowie PiS zamierzają bojkotować telewizję TVN i TVN24 - dowiedziała się nieoficjalnie Polska Agencja Prasowa ze źródeł zbliżonych do komitetu politycznego PiS.

Share
PiS postanowiło bojkotować TVN i TVN24Źródło: PAP
d4e2ykp

Jak podaje agencja, powołując się na kilka źródeł zbliżonych do kierownictwa partii, taką uchwałę przyjął obradujący w środę komitet polityczny PiS.

Uzasadnienie tej decyzji ma być przedstawione na specjalnej konferencji prasowej w czwartek. Nieoficjalnie wiadomo, że PiS zarzuca TVN stronniczość i brak obiektywizmu.

Informacje Polskiej Agencji Prasowej potwierdził w wypowiedzi dla TVN24 szef klubu PiS Przemysław Gosiewski. Posłowie PiS nie będą brali udziału w programach informacyjnych (TVN i TVN24), bo widzimy brak obiektywizmu dziennikarskiego i w tej sprawie nie możemy godzić się na tego typu praktyki - oświadczył polityk PiS.

Z kolei rzecznik TVN Karol Smoląg zaznaczył, że stacja "z niepokojem i ze smutkiem" przyjęła tę informację. Świadczy ona o tym, że jedna z największych partii politycznych w Polsce nie rozumie roli i zasad, którymi kierują się wolne media - oświadczył przedstawiciel TVN.

Smoląg zadeklarował, że programy TVN i TVN24 "pozostają otwarte" dla przedstawicieli PiS.

d4e2ykp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e2ykp
d4e2ykp
Więcej tematów