Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Wiemy, kim jest tajemnicza 27-latka

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany jest już trzecią dobę. Na motorówce, z której wypadł do Jeziora Kisajno, była z nim 27-letnia Ewa pochodząca z Łodzi. To pasjonatka żeglarstwa i podróży, w ostatnim czasie pracownica jednej z mazurskich restauracji.

Share
Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Wiemy, kim jest tajemnicza 27-latka
Źródło: PAP, Fot: Tomasz Waszczuk
d3ty2f8

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany jest od niedzielnego poranka. W nocy z soboty na niedzielę przed godz. 4 nad ranem odebrano zgłoszenie, że po jeziorze pływa motorówka i zakłóca ciszę nocną. Kiedy patrol policji dotarł na miejsce, okazało się, że łódź jest pusta.

Na brzegu znaleziono 27-latkę, która poinformowała, że wpadła do wody z Woźniakiem-Starakiem, kiedy motorówka skręcała. - Kobieta zdołała sama dopłynąć do brzegu, miała do pokonania 100 metrów. Została od razu przesłuchana, to mieszkanka Łodzi - mówi Wirtualnej Polsce asp. Iwona Chruścińska, oficer prasowy giżyckiej policji.

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Trzeci dzień akcji na jeziorze Kisajno

Pasjonatka żeglarstwa

Jak udało nam się ustalić, towarzyszka Piotra Woźniaka-Staraka to 27-letnia Ewa. Potwierdziły nam to dwa niezależne źródła. Jest pasjonatką żeglarstwa. Przez sześć lat pracowała w dwóch różnych ośrodkach i jako instruktor prowadziła szkolenia i kursy żeglarskie. Kobieta dużo podróżuje.

Pracuje w restauracji na Mazurach. Byliśmy na miejscu. Wyproszono nas. Później na parkingu podszedł do nas agresywny mężczyzna. Groził i powiedział, byśmy dalej nie szukali dziewczyny.

d3ty2f8

Na miejscu zastaliśmy także charakterystyczne auto, identyczne, jak ze zdjęć widniejących na profilu 27-letniej Ewy w social mediach.

Pół godziny po naszej wizycie w restauracji wszystkie informacje i zdjęcia z jej profilu zniknęły.

To najprawdopodobniej nie było pierwsze spotkanie Piotra Woźniaka-Staraka z 27-latką. Nasz informator mówi, że celebryta widywał się z nią wcześniej. - Takich spotkań w ostatnim czasie miało być nawet kilka - twierdzi nasze źródło.

Piotr Woźniak-Starak wciąż poszukiwany

Do poszukiwań 39-latka na jeziorze Kisajno angażuje się coraz więcej służb. Na wodzie mężczyzny szukają wodne patrole policji, straży pożarnej oraz MOPR-u. Na jeziorze pojawiła się też Grupa Specjalna Płetwonurków RP.

Są także nowe wątki w sprawie. Jak informuje "Twój Kurier Olsztyński", funkcjonariusze odkryli w niedzielę na wodzie pływającą męską koszulę. Na śrubie motorówki zidentyfikowano również kawałki koszuli oraz ludzkie włosy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ty2f8

Podziel się opinią

Share
d3ty2f8
d3ty2f8
Więcej tematów