Trwa ładowanie...
d1s819n

Piotr Kaszubski poszukiwany przez policję. List gończy za młodym milionerem

Policja w Warszawy poszukuje 23-letniego Piotra Kaszubskiego, nazywanego "najmłodszym polskim milionerem". Kryminalni proszą o pomoc w ustaleniu miejsca jego pobytu i publikują zdjęcie mężczyzny. On sam już zareagował na list gończy i w internecie prosi o zmianę fotografii, bo uważa, że "wyszedł na niej niekorzystnie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie Piotra Kaszubskiego opublikowane przez stołeczną policję.
Zdjęcie Piotra Kaszubskiego opublikowane przez stołeczną policję. (Policja)
d1s819n

"Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa II poszukują Kaszubskiego. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. 23-latek ostatnio zamieszkiwał w Warszawie, przy ulicy Podbipięty" - czytamy w komunikacie stołecznej policji.

Przemysław Nowak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie powiedział, że Piotr Kaszubski jest podejrzany o dokonanie sześciu oszustw i trzech innych przestępstw, związanych z ustawą o kosmetykach i Prawem farmaceutycznym.

23-letni mężczyzna jest poszukiwany od kilku miesięcy, ale ponieważ poszukiwania były nieskuteczne, w połowie października prokuratura wydała za nim list gończy. Przemysław Nowak dodał, że jeśli Piotr Kaszubski zostanie zatrzymany, trafi do aresztu. Za oszustwo grozi do ośmiu lat więzienia.

d1s819n

"Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt pod numerem telefonu 22 603 11 28, 22 603 11 55 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mokotow@policja.waw.pl. Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (zgodnie z art. 280 § 2 kpk )" - kończą list gończy mundurowi.

Na apel policji odpowiedział na swoim profilu na Facebooku sam poszukiwany. "Mimo że strona Policji się przeciążyła, absolutnie proszę o zmianę zdjęcia :) Uważam, że niekorzystnie na nim wyszedłem" - napisał.

Piotr Kaszubski twierdził w mediach, że stworzył klinikę "Estinity". Okrzyknięto go "20-letnim milionerem".

d1s819n

Podziel się opinią

Share

d1s819n

d1s819n
Więcej tematów