Trwa ładowanie...

Piotr Kaszubski poszukiwany przez policję. List gończy za młodym milionerem

Policja w Warszawy poszukuje 23-letniego Piotra Kaszubskiego, nazywanego "najmłodszym polskim milionerem". Kryminalni proszą o pomoc w ustaleniu miejsca jego pobytu i publikują zdjęcie mężczyzny. On sam już zareagował na list gończy i w internecie prosi o zmianę fotografii, bo uważa, że "wyszedł na niej niekorzystnie".

Share
Piotr Kaszubski poszukiwany przez policję. List gończy za młodym milionerem
Źródło: Policja
d2morwz

"Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa II poszukują Kaszubskiego. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. 23-latek ostatnio zamieszkiwał w Warszawie, przy ulicy Podbipięty" - czytamy w komunikacie stołecznej policji.

Przemysław Nowak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie powiedział, że Piotr Kaszubski jest podejrzany o dokonanie sześciu oszustw i trzech innych przestępstw, związanych z ustawą o kosmetykach i Prawem farmaceutycznym.

d2morwz

23-letni mężczyzna jest poszukiwany od kilku miesięcy, ale ponieważ poszukiwania były nieskuteczne, w połowie października prokuratura wydała za nim list gończy. Przemysław Nowak dodał, że jeśli Piotr Kaszubski zostanie zatrzymany, trafi do aresztu. Za oszustwo grozi do ośmiu lat więzienia.

"Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt pod numerem telefonu 22 603 11 28, 22 603 11 55 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mokotow@policja.waw.pl. Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (zgodnie z art. 280 § 2 kpk )" - kończą list gończy mundurowi.

Na apel policji odpowiedział na swoim profilu na Facebooku sam poszukiwany. "Mimo że strona Policji się przeciążyła, absolutnie proszę o zmianę zdjęcia :) Uważam, że niekorzystnie na nim wyszedłem" - napisał.

Piotr Kaszubski twierdził w mediach, że stworzył klinikę "Estinity". Okrzyknięto go "20-letnim milionerem".

d2morwz

Podziel się opinią

Share
d2morwz
d2morwz
Więcej tematów