Trwa ładowanie...
piotr gliński

Piotr Gliński otoczony ludźmi kina. Tak powstało zdjęcie z Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Kulisy zrobienia zdjęcia czasami przyciągają większą uwagę niż samo zdjęcie. Zazwyczaj zanim powstanie to jedno, właściwe zdjęcie, robione jest kilka innych ujęć. Nie inaczej było na festiwalu filmowym w Gdyni i zdjęciem z ministrem kultury Piotrem Glińskim. Nagranie z przygotowań krążą po Twitterze.

Share
Piotr Gliński otoczony ludźmi kina. Tak powstało zdjęcie z Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
Źródło: East News, Fot: Stanisław Kowalczuk
d2wf2oo

Piotr Gliński razem z przewodniczącym jury Konkursu Głównego Jerzym Antczakiem oraz dyrektorem festiwalu Leszkiem Kopciem wręczał nagrodę główną festiwalu. Złote Lwy trafiły do twórców "Cichej nocy".

Podczas gali głos zabrał minister kultury. - Jestem tutaj po to, żeby państwu podziękować za waszą pracę, dzięki której środki publiczne, które przeznaczane są na polską kinematografię, są wydawane pożytecznie, w sposób na ogół sensowny. Z tego się bardzo cieszymy i podtrzymujemy zobowiązanie do bliskiej współpracy i do wspierania polskiego kina – mówił Piotr Gliński.

Po wszystkim przyszedł czas na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia z nagrodami. Nie zabrakło na nim wicepremiera i ministra kultury. Na jednym z nich Piotr Gliński znalazł się w samym środku, otoczony przez zwycięzców konkursu.

Jednak na udostępnionym na Twitterze filmie widać, że początkowo minister stał z boku. Dopiero zachęcony do tego, zajął miejsce w środku. Wcześniej stała tam reżyserka Kasia Adamik, a prywatnie córka Agnieszki Holland, która w tej samej chwili wybiera miejsce z boku.

d2wf2oo

Podziel się opinią

Share
d2wf2oo
d2wf2oo
Więcej tematów