Trwa ładowanie...
d3wedau
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Piorun zabił w Meksyku 7 osób, w tym 4 dzieci

Podczas gwałtownej burzy, jaka rozszalała się w piątek po południu w stanie Guanajuato, w środkowym Meksyku, piorun zabił siedem osób, w tym czworo dzieci. Dzieci towarzyszyły matkom, które pracowały na polu - poinformowały lokalne władze. Dwie kolejne osoby zostały ranne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piorun zabił w Meksyku 7 osób, w tym 4 dzieci
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
d3wedau

Do tragedii doszło w górzystym terenie, w pobliżu osady Mesa Cuata, w odległości 40 km od miasta Queretaro.

Ofiary należały do jednej rodziny. Dzieci były w wieku 3, 5, 9 i 14 lat. Zginęły też trzy kobiety w wieku 19, 32 i 44 lat.

Ranne zostało dziecko w wieku 8 lat i 26-letnia kobieta.

d3wedau

Podziel się opinią

Share

d3wedau

d3wedau
Więcej tematów