Trwa ładowanie...
d28c9t3
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pilot zmuszony do lądowania z powodu kobry na pokładzie

Nieoczekiwane pojawienie się kobry na pokładzie egipskiego samolotu wywołało panikę wśród pasażerów. Pilot przerwał lot do Kuwejtu, by zapewnić pasażerowi ukąszonemu przez jadowitego węża szybką pomoc medyczną - podała agencja dpa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pilot zmuszony do lądowania z powodu kobry na pokładzie
(PAP/EPA, Fot: Harish Tyagi)
d28c9t3

Kobrę odkryto po upływie godziny od startu maszyny z lotniska w Kairze. Pasażerowie unieszkodliwili jadowitego gada, który zdążył jednak ukąsić jednego z nich.

Pilot postanowił wylądować na najbliższym lotnisku - w Hurghadzie, by umożliwić poszkodowanemu obywatelowi Jordanii szybką pomoc lekarską w miejscowym szpitalu.

Nie wiadomo, w jaki sposób kobra dostała się na pokład samolotu.

d28c9t3

Podziel się opinią

Share

d28c9t3

d28c9t3
Więcej tematów