Trwa ładowanie...

Piła. Miał spędzić za kratami 1,5 roku. Ukrywał się 14 lat

Policjanci z Piły zatrzymali 42-latka, który przez 14 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Zdradziło go nerwowe zachowanie na widok policyjnego patrolu.
Share
Piła. Miał spędzić za kratami 1,5 roku. Ukrywał się 14 lat (Fot. KPP Piła)
Piła. Miał spędzić za kratami 1,5 roku. Ukrywał się 14 lat (Fot. KPP Piła)
dfbpftv

Policjantów patrolujących ulice Piły zaintrygowało zachowanie jednego z kierowców. Gdy mijali jego auto, mężczyzna nagle odwrócił głowę. Następnie, co dostrzegli we wstecznym lusterku, szybko skręcił w najbliższą uliczkę.

Funkcjonariusze postanowili zawrócić i zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej. Podczas legitymowania okazało się, że 42-latek jest osobą poszukiwaną Europejskim Nakazem Aresztowania oraz listem gończym.

Zatrzymany to mieszkaniec Piły, który od 14 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za popełnione w przeszłości oszustwa miał spędzić rok w więzieniu. Nigdy się jednak w nim nie stawił.

dfbpftv

Kontrowersyjne słowa Kamila Bortniczuka o aborcji. Mocny komentarz Roberta Biedronia

Mężczyzna wiedział, że jest poszukiwany i od wielu lat ukrywał się za granicą, tylko od czasu do czasu pojawiał się w kraju. Chcąc uniknąć aresztowania, często zmieniał miejsca zamieszkania i samochody. Pojazd, którym poruszał się podczas kontroli, kupił dwa dni wcześniej.

Nie był to pierwszy poszukiwany, którego udało się zatrzymać pilskim policjantom. W styczniu ujęli 40 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

Źródło: pila.policja.gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfbpftv

Podziel się opinią

Share
dfbpftv
dfbpftv
Więcej tematów