Trwa ładowanie...
d3zjgck

Pijany kursant nauki jazdy. Wpadł na rutynowej kontroli

Dla wielu nastolatków zdanie prawa jazdy to pierwszy krok ku dojrzałości. Ten 18-latek poczuł się za dorosły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pijany i z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. Bilans rutynowej kontroli
Pijany i z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. Bilans rutynowej kontroli (East News)
d3zjgck

Policja regularnie prowadzi akcje "Nauka Jazdy", w ramach których bierze pod lupę stan techniczny pojazdów nauki jazdy oraz weryfikuje trzeźwość kierujących i ich instruktorów. Ma to poprawić bezpieczeństwo na naszych drogach. Gdy policjanci kontrolowali jedną z "elek" w Zielonej Górze, ich uwagę przykuł 18-latek, który dziwnie się zachowywał i był wyraźnie podenerwowany spotkaniem z funkcjonariuszami drogówki. Okazało się, że miał powody.

Stan młodego mężczyzny wydał się policjantom podejrzany. Na początku sprawdzili dokumenty.* Trudno w to uwierzyć, ale kursant szkoły nauki jazdy miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Najciekawsze jest to, że 18-latek miał już przejechane 15 godzin za kierownicą auta nauki jazdy* i bez problemu został przyjęty na kurs. Co więcej, policja szybko znalazła przyczynę dziwnego zachowania kursanta.* Alkomat wykazał, że był pijany.*

   East News
(East News)

Zakaz jazdy obowiązywał do stycznia 2018 r. Pijanemu kursantowi zarzucono złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz jazdę po alkoholu. Sprawa jest w toku.

d3zjgck

Podziel się opinią

Share
d3zjgck
d3zjgck
Więcej tematów