Trwa ładowanie...
d3q8fsw

Pijany Czech uderzył w inne auto, bo "zagapił się na radiowóz"

Policjanci zatrzymali na drodze krajowej nr 8 pijanego kierowcę, który mając blisko 1,3 promila spowodował kolizję. Do zdarzenia doszło w okolicy przejścia dla pieszych kilkanaście metrów od miejsca, w którym funkcjonariusze pełnili służbę. Obywatel Czech przyznał, że zapatrzył się na radiowóz i nie zdążył zahamować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pijany Czech uderzył w inne auto, bo "zagapił się na radiowóz"
(WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski)
d3q8fsw

Do zdarzenia doszło ok. godz. 16.30 przy drodze krajowej nr 8. Funkcjonariusze z Referatu Ruchu Drogowego pełnili służbę na terenie gminy Bardo niedaleko jednego z przejść dla pieszych. W pewnym momencie trzy pojazdy zatrzymały się przed pasami a kolejny dojeżdżający samochód uderzył w tył jednego z nich.

Funkcjonariusze wyjaśniając okoliczności tego zdarzenia ustalili, że 34-letni obywatel Czech, jak sam przyznał „zapatrzył się na radiowóz” i nie zdążył w porę zahamować. Jakby tego było mało, w trakcie kontroli okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy i ma blisko 1,3 promila.

34-latek trafił do policyjnego aresztu.

Za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Przypomnijmy, że za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

d3q8fsw

Podziel się opinią

Share
d3q8fsw
d3q8fsw
Więcej tematów