Trwa ładowanie...
d1vgxzy

Pies zamknięty w samochodzie? Świetna reakcja sklepu

Niedawno opisywaliśmy, jak na parkingu jednego z supermarketów przy ul. Górczewskiej mężczyzna, wybijając szybę w samochodzie uratował psa. Właścicielka auta zostawiła zwierzę na pewną śmierć, bowiem wnętrze samochodu rozgrzało się do bardzo wysokich temperatur.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pies zamknięty w samochodzie? Świetna reakcja sklepu
(WawaLove.pl)
d1vgxzy

Po przyjeździe policji okazało się, że wybawca czworonoga musi zapłacić za szybę. odmówił i prawdopodobnie trafi przed sąd. Od funkcjonariuszy, którzy przyjechali na miejsce dowiedział się, że „pies to nie dziecko i może posiedzieć w samochodzie”.

Sprawa ma ciąg dalszy. Po pierwsze, internauci oraz nasi czytelnicy nie pozostawili na policjantach suchej nitki, a stołeczni funkcjonariusze musieli się gęsto tłumaczyć z zachowania przybyłych na miejsce mundurowych.

Przeczytajcie: Policja: jeśli widzimy zagrożenie życia, reagujmy, nie bądźmy obojętni

d1vgxzy

Po drugie, świetnie zareagował sklep Media Markt, znajdujący w wielu warszawskich centrach handlowych, również przy tym, przy którym doszło do zdarzenia. Na drzwiach natychmiast powieszono tabliczki z napisem "Witamy psy! Drogi kliencie, ze względu na wysokie temperatury nie zostawiaj swojego pupila w zamkniętym samochodzie na parkingu, tylko przyjdź do nas razem z nim"

I to jest szybka i słuszna reakcja. Media Markt -rzeczywiście nie dla idiotów.

d1vgxzy

Podziel się opinią

Share
d1vgxzy
d1vgxzy
Więcej tematów