Trwa ładowanie...
d368n3q
robert biedroń

Piękny gest Roberta Biedronia. Zdecydował się na adopcję

Joanna Krupa, przyjaciółka Roberta Biedronia, dostanie od niego w tym roku nietypowy, ale piękny prezent. Prezydent Słupska zdecydował się adoptować dla niej niedźwiedzia. - Zbliżają się święta, a najpiękniejszym prezentem jaki możemy podarować na święta jest nowe życie - powiedział Biedroń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Biedroń zdecydował się na adopcję niedźwiedzia.
Robert Biedroń zdecydował się na adopcję niedźwiedzia. (Youtube.com)
d368n3q

Na piękny gest w te święta zdecydował się Robert Biedroń. Zdecydował się na adopcję. Na facebookowym profilu poinformował że wziął udział w kampanii Fundacji WWF, która chroni zagrożone gatunki, żyjące w Puszczy Karpackiej. - Zbliżają się święta, a najpiękniejszym prezentem jaki możemy podarować na święta jest nowe życie - powiedział prezydent Słupska i dodał, że zdecydował się adoptować niedźwiedzia i podarować go przyjaciółce, Joannie Krupie.

W Polsce na wolności żyje już tylko 110 niedźwiedzi, 200 rysi, 1300 wilków oraz 500 par sóweczek. Każdy może w symboliczny sposób zaadoptować zwierzę wpłacając pieniadze na jego opiekę. Do wyboru są tygrysy, rysie, niedźwiedzie, foki, wilki i morświny. Szczegółowe informacje na temat adopcji znajdują się na stronie Fundacji.

d368n3q

Biedroń o związku: "Jak się nie widzimy miesiąc, to króliczki Duracella odpadają przy nas"

   WP.PL
(WP.PL)
d368n3q

Podziel się opinią

Share
d368n3q
d368n3q
Więcej tematów