Trwa ładowanie...

Piękne i niebezpieczne kobiety poszukiwane przez policję

Jak wynika z policyjnych statystyk kobiety popełniają przestępstwa rzadziej niż mężczyźni. Choć niekiedy na łamach mediów pojawiają się głośne i bulwersujące sprawy dzieciobójczyń czy zbrodniarek, które bez skrupułów zabijały, to znacznie częściej kobiety specjalizują się w lżejszych przestępstwach jak kradzieże, oszustwa czy podrabianie dokumentów.

Share
Piękne i niebezpieczne kobiety poszukiwane przez policję
Źródło: Policja
d44gvwj

Blondynki, brunetki, szatynki, młode, w średnim wieku i starsze. Najmłodsza ma niespełna 20 lat, najstarsza ponad 60 lat. To nie uroda i wiek zdecydowały o tym, że poszukiwane są przez dolnośląską policję, ale fakt, iż wkroczyły na drogę przestępstwa.

Kobiety naginając prawo nie tylko wykorzystują swoje atuty w postaci urody i inteligencji, ale też potrafią być wyjątkowo wyrachowane i sprytne. Okazuje się, że wiele z nich wciąż znajduje się na policyjnej liście poszukiwań.

Dlatego jeśli spotkałeś, którąś z kobiet widocznych na zdjęciu powyżej koniecznie skontaktuj się z Wojewódzką Komendą Policji we Wrocławiu, najbliższym komisariatem lub zadzwoń na numer alarmowy: 997 albo 112. Można też posiadaną informację przekazać na adres poszukiwani@policja.gov.pl.

d44gvwj

Podziel się opinią

Share
d44gvwj
d44gvwj
Więcej tematów