ycipk-1pfaqh

Piaseczno. Marta Wosik zaginęła. Ma zespół Aspergera, jej ojciec prosi o pomoc

Marta Wosik pochodzi z Zalesia Górnego, ma 18 lat i zespół Aspergera. Po raz ostatni była widziana w Piasecznie, miała dotrzeć na zajęcia sportowe w Józefosławiu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 18-latki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Wosik zaginiona. Policja i ojciec dziewczyny proszą o pomoc
Marta Wosik zaginiona. Policja i ojciec dziewczyny proszą o pomoc (Facebook.com)
ycipk-1pfaqh

Marta Wosik po raz ostatni raz była widziana czwartek przy ulicy Pomorskiej w Piasecznie. O godzinie 18.00 18-latka miała zacząć zajęcia w klubie sportowym w Józefosławiu zajęcia. Jak wynika z informacji zamieszczonych w mediach społecznościowych, ostatni ślad logowania Marty do Internetu pochodzi z godziny 17.12.

Dziewczyna ma 160 centymetrów wzrostu i waży około 48 kilogramów. W dnia zaginięcia była ubrana w czarne spodnie, różowy t-shirt najprawdopodobniej z napisem "Stay with me". 18-latka miała na sobie również sportowe obuwie marki Reebok.

Osoby, które widziały Martę lub mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z policją w Piasecznie.

ycipk-1pfaqh

Zobacz także: Morawiecki oskarża PO. Szybka riposta Kidawy-Błońskiej

ycipk-1pfaqh

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1pfaqh

ycipk-1pfaqh
ycipk-1pfaqh