Trwa ładowanie...
dc6jbgm

Pędził 300 km/h po S79. "Pozdrowienia dla Bogusia z M3"

Film, na którym kierowca pędzi po S79 z prędkością prawie trzykrotnie przekraczająca dozwoloną, robi ostatnio karierę w Internecie. Kierowca jadący porsche panamerą, rozpędza ją na Południowej Obwodnicy Warszawy do ponad 300 km/h. Przy okazji śle pozdrowienia - "dla Bogusia z M3 i Popusia".

Share
dc6jbgm

Nagranie pochodzi z kanału "Czorta", należącego prawdopodobnie do autora filmu lub kierowcy. Na filmie pirat zjeżdża z ulicy Marynarskiej na trasę S79 i w ciągu kilkunastu sekund rozpędza się do niedozwolonej prędkości. Na tym odcinku POW maksymalna prędkość, jaką można jechać to obecnie 110 km/h.

Kierowca porsche jest bardzo popularny wśród internautów. Jego fanpejdż ma prawie 15 tys. fanów i znaleźć na nim można także inne filmy, również nagrywane w stolicy. "Czort" chwali się nie tylko swoimi popisami, ale i obiecuje kolejne, a nawet rozdaje w konkursach kalendarze ze zdjęciami swojego samochodu. Wyraźnie nawiązuje do popisów innego pirata drogowego Roberta N. "Froga".

Na publikowanych przez niego zdjęciach dokładnie widać rejestrację samochodu, a wśród komentarzy łatwo trafić na imię kierowcy. Zaprasza on również zawodowego fotografa na sesję samochodową, umieszcza też zdjęcia sprzed słynnej ostatnio restauracji "Sowa i Przyjaciele". Zdecydowana większość fotografii pochodzi z Warszawy. Ustalenie danych pirata drogowego nie powinno stanowić dla policji żadnych trudności.

- Film oraz informacje na jego temat dostaliśmy we wtorek - mówi WawaLove.pl Artur Opas z Wydziału Ruchu Drogowego. - W tej chwili nagranie jest analizowane, a WRD sprawdza jego autentyczność. Jeśli okaże się, że kierowca rzeczywiście ponad dwukrotnie przekroczył prędkość na tym odcinku, zostanie zatrzymane mu prawo jazdy, a sprawa zostanie skierowana do sądu - dodaje Opas.

Zobaczcie na wideo fragment szaleńczej jazdy "Czorta" po S79

dc6jbgm

Podziel się opinią

Share
dc6jbgm
dc6jbgm
Więcej tematów