Trwa ładowanie...
dclin68
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Paweł Kukiz: w II turze nie poprę nikogo

My już wygraliśmy; wygramy jesienią, zmienimy konstytucję i przywrócimy Polskę obywatelom - powiedział Paweł Kukiz po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów prezydenckich, według których zajął on trzecie miejsce, zdobywając 20,3 proc. poparcia. Zapowiedział, że w II turze nie poprze żadnego z kandydatów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(PAP, Fot: Maciej Kulczyński)
dclin68

Kukiz podkreślił, że jego zwolennicy "wygrali bez pieniędzy i struktur". - Byliśmy pogardzani i opluwani przez reżimowe media, ale idziemy do przodu po Polskę dla dzieci i wnuków, po to, by dzieci mogły wrócić z Irlandii i Anglii - mówił Kukiz podczas wieczoru wyborczego odbywającego się w hali widowiskowo-sportowej w Lubinie (woj. dolnośląskie).

Dodał, że to "dopiero początek".

- Wygramy jesienią, zmienimy konstytucję i przywrócimy Polskę obywatelom - powiedział nawiązując do jesiennych wyborów parlamentarnych.

W przemówieniu w swoim sztabie wyborczym Kukiz powiedział, że nie będzie wskazywać swoim wyborcom, na kogo oddać głos w drugiej turze.

dclin68

Podziel się opinią

Share

dclin68

dclin68
Więcej tematów