Trwa ładowanie...
d1ag58i

Paweł Kukiz proponuje poprowadzenie debaty między Bronisławem Komorowskim a Andrzejem Dudą

Paweł Kukiz, który w pierwszej turze wyborów prezydenckich uzyskał 20,80 proc. głosów, zaproponował zorganizowanie debaty między Bronisławem Komorowskim a Andrzejem Dudą w Lublinie. "Zróbcie debatę, którą z przyjemnością poprowadzę" - napisał były kandydat na prezydenta na swoim profilu na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Kukiz
Paweł Kukiz (PAP, Fot: Maciej Kluczyński)
d1ag58i

Kukiz we wpisie na portalu społecznościowym odpowiedział na pytanie o to, komu przekaże swoje poparcie w drugiej turze wyborów prezydenckich. "NIE JA jestem dysponentem Waszych głosów!" - podkreślił.

Muzyk napisał, że nie chce namawiać do brania czy niebrania udziału w głosowaniu w drugiej turze i nie zamierza wskazywać swojego kandydata, "bądź komunikować, że takiego nie posiada". Dodał, że jest zaskoczony tym, że jego elektorat jest najbardziej pożądaną grupą przez kandydatów na prezydenta.

"Szanowni Kandydaci, skoro zabiegacie o głosy mojego elektoratu, to spotkajcie się z nim! Przyjmijcie zaproszenie do Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie" - stwierdził Kukiz i dodał, że termin jest do ustalenia.

d1ag58i

"Spotkajcie się z ludźmi, którzy zapytają Was o naszą przyszłość. O Polskę. Zróbcie debatę, którą z przyjemnością poprowadzę. Odpowiedzcie na nasze pytania, a wówczas każdy z nas będzie wiedział, czy iść na wybory, a jeśli tak, to na kogo oddać swój głos" - zaproponował.

Na propozycję Pawła Kukiza odpowiedział już Andrzej Duda. "OK, wchodzę" - napisał na Twitterze.

d1ag58i

Podziel się opinią

Share

d1ag58i

d1ag58i
Więcej tematów