Trwa ładowanie...
d2n4wus
d2n4wus

Paweł Kukiz: nie wchodzimy do żadnej koalicji

- Powiedziałem wyraźnie - nie wchodzimy do żadnej koalicji. Takie jest założenie. Niesiemy nową jakość. Koalicja w Polsce najczęściej polega na tym, że duża partia kupuje mniejszą stanowiskami. Tak jak ZSL został kupiony przez Platformę Obywatelską. (...) Moim jedynym koalicjantem jest Rzeczpospolita Polska. To mój strategiczny partner - mówił w programie Wirtualnej Polski #dziejesienazywo Paweł Kukiz.
Share
d2n4wus

Muzyk skrytykował partię ludowców, zarzucając jej, że została kupiona przez PO stanowiskami. - W ZSL - celowo mówię ZSL, bo PSL był przed wojną - na 100 tys. członków partii blisko 90 proc. ma zatrudnienie w spółkach skarbu państwa, agencjach rolnych itp. Na tym polegają w Polsce koalicje - stwierdził Kukiz.

Podkreślił, że jego jedynym koalicjantem jest Rzeczpospolita Polska. - Ludzie wierzący, niewierzący, o rożnej orientacji seksualnej. To jest mój strategiczny partner - zaznaczył.

Kukiz nie chciał mówić o podobieństwie do Ryszarda Petru. - Skończmy ten temat. Nie chcę się narażać na postępowania w trybie wyborczym. Nie będę o nim rozmawiał - skwitował krótko muzyk.

d2n4wus

Podziel się opinią

Share
d2n4wus
d2n4wus
Więcej tematów