Trwa ładowanie...
dfkix29

Paweł Kukiz atakuje Joannę Grabarczyk z HejtStop

• Paweł Kukiz zamieścił kontrowersyjny wpis na swoim profilu na Facebooku • Lider Kukiz’15 skrytykował w dwuznaczny sposób Joannę Grabarczyk z akcji HejtStop • Post po kilku godzinach został usunięty • Organizacja złożyła do prokuratury zawiadomienie w sprawie popełnienia przestępstwa przez Mariusza Pudzianowskiego • Zawodnik MMA kierował groźby pod adresem uchodźców
Share
Paweł Kukiz
Paweł KukizŹródło: WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka
dfkix29

- Nie dziwię się pani Joannie... Gdybym był na jej miejscu to też marzyłbym (marzyłabym) o imigrantach w kontekście sylwestrowej nocy - napisał na swoim Facebooku Paweł Kukiz. W taki sposób lider Kukiz’15 nawiązał do serii ataków na tle seksualnym, do których doszło w Niemczech w noc sylwestrową. Sprawcami tych czynów byli imigranci. Post kilka godzin po publikacji został usunięty z facebookowego konta Pawła Kukiza.

 Wpis Pawła Kukiza (fot. Facebook)
Źródło: Wpis Pawła Kukiza (fot. Facebook)

Paweł Kukiz załączył też pod wpisem link do nagrania Marcina Roli, który bronił słów Mariusza Pudzianowskiego. Vloger w swojej wypowiedzi krytykuje działania organizacji HejtStop. Mariusz Pudzianowski również w ostrych słowach zaatakował Joannę Grabarczyk i organizację.

dfkix29

W poście, który opublikował na jednym z portali społecznościowych, znany sportowiec stwierdził, że projekt trzeba jak najszybciej zdelegalizować, a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm. Popularny "Pudzian" nie przebierał w słowach pod adresem Grabarczyk o której napisał "zakompleksiona, sfrustrowana kobieta szkodząca normalnym ludziom (...) za życiową misję obrała sobie donoszenie do prokuratury na tych, którzy nie myślą tak samo jak jej przełożeni".

Kilka dni temu prokuratura wszczęła postępowanie sprawdzające dotyczące innego postu Pudzianowskiego. Zainicjowało je zawiadomienie złożone przez stowarzyszenie "Projekt:Polska" prowadzące akcję "HejtStop". Post dotyczył imigrantów. Pudzianowski, który jest również właścicielem firmy transportowej, wyraził w nim złość pod adresem uchodźców napadających na tiry we francuskim Calais. Strongman czuje się poszkodowany z tego powodu, dlatego napisał, że dla takich ludzi "nie ma żadnej tolerancji" i "niedługo sam przejedzie się promem z kijem w ręku". Uchodźców określił m.in. "śmieciami ludzkimi" i stwierdził, że nie powinno być tolerancji dla imigrantów próbujących łamać prawo poprzez niszczenie oraz włamywanie do ciężarówek.

Zobacz także: Władze Berlina chcą ulokować imigrantów w hotelach

dfkix29

Podziel się opinią

Share
dfkix29
dfkix29
Więcej tematów