Trwa ładowanie...

Patryk Vega i jego "Polityka" w ogniu krytyki. Karolina Korwin-Piotrowska: już nawet Botoks był lepszy

Karolina Korwin-Piotrowska nie miała litości dla najnowszego filmu Patryka Vegi "Polityka". Dziennikarka nie szczędziła gorzkich słów krytyki zarówno produkcji, jak i samemu reżyserowi. - Przegrał z samym sobą i swoim ego – czytamy na Facebooku Korwin-Piotrowskiej.

Patryk Vega i jego "Polityka" w ogniu krytyki. Karolina Korwin-Piotrowska: już nawet Botoks był lepszyŹródło: Youtube.com
d1us4vr
d1us4vr

Dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła podzielić się z czytelnikami opinią na temat "Polityki" Patryka Vegi. - Kompletna pomyłka, długa, nudna, nieśmieszna, klisza goni kliszę – zaczyna swój post.

Zdaniem dziennikarki Vega nie ujawnia w swoim filmie niczego, czego wcześniej byśmy nie wiedzieli. - Wszystko już widzieliśmy, w telewizji, w sieci, na memach i na kwejku, niczego nowego się dowiemy. […] Politycy to kretyni, ludzie bez moralności, to wiemy, wiemy, że kłamią, są głupi i żądni władzy – dodaje.

- I tylko świetnych aktorów żal, bo nie ma nic smutniejszego, jak oglądanie genialnych nazwisk, które wypruwają sobie żyły w kiepskim filmie. Żal – podsumowuje Korwin-Piotrowska.

d1us4vr

"Jarosław Kaczyński powinien dać Vedze medal"

W swoim poście Karolina Korwin-Piotrowska bardzo krytycznie wypowiada się również na temat Patryka Vegi. Nazywa go "medialnym geniuszem marketingu i autopromocji", dla którego liczy się tylko stan konta.

Korwin-Piotrowska sugeruje, że "Vega ma chorobliwy kompleks, który nazywa się Smarzowski". Zarzuca reżyserowi "Polityki" brak talentu i wizji na stworzenie filmu, który wpłynie na opinię publiczną. - Nic nie zastąpi autentycznego talentu Artysty a nie żądnego sławy i promocji w mediach marketingowca - podsumowuje.

Dziennikarka zarzuca Vedze również ocieplenie wizerunku prezesa PiS. - Jarosław Kaczyński powinien dać Vedze medal za to, jak został przez Andrzeja Grabowskiego uczłowieczony. Podobnie Beata Szydło.

Film Patryka Vegi "Polityka" wszedł na ekrany kin w środę 4 września i od tej pory jest głośno komentowany. Zdecydowana większość opinii zawiera wiele słów krytycznych. Produkcja nie została najlepiej przyjęta nie tylko przez środowisko medialne, ale również przez samych widzów. Do czwartku, do godziny 20 film w serwisie Filmweb oceniło go 3 900 osób. Średnia ocen wynosiła wtedy zaledwie 3,6 w skali 1-10, gdzie 10 to najwyższa ocena.

d1us4vr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1us4vr
Więcej tematów