Trwa ładowanie...
d4a6e61

Patryk Jaki rezygnuje z przynależności do Solidarnej Polski

Podczas debaty warszawskiej kandydat PiS na prezydenta stolicy powiedział, że zrezygnuje z członkostwa w Solidarnej Polsce. Patryk Jaki na poparcie swoich słów zaprezentował pismo z rezygnacją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Jaki rzucił wyzwanie Rafałowi Trzaskowskiemu
Patryk Jaki rzucił wyzwanie Rafałowi Trzaskowskiemu (PAP, Fot: Marcin Obara)
d4a6e61

Patryk Jaki poinformował o swojej rezygnacji z przynależności do Solidarnej Polski podczas debaty warszawskiej w TVP Info. Kandydat PiS na prezydenta Warszawy przyszedł do studia z pismem, które ma potwierdzać jego słowa. W trakcie odpowiedzi na drugie z zadawanych pytań stwierdził, ze podjął taką decyzję.

- Chcę zaproponować nową jakość. Tu jest moja rezygnacja z członkostwa w partii, do której należę i chcę zaproponować prawdziwą prezydenturę, bezpartyjną dla wszystkich - powiedział.

Zobacz też: Patryk Jaki składa rezygnację z członkostwa w partii. "Nowa jakość"

Rzucił również wyzwanie Rafałowi Trzaskowskiemu, pokazując drugą stronę pisma. Znalazła się na niej rezygnacja kandydata PO. Jaki chce, żeby Trzaskowski zrobił to samo, co on. - Wiele osób mówi, że jeżeli zostanie prezydentem, będzie tylko śpiącym królewiczem, za którym będzie stał układ Kierwińskiego i Gronkiewicz-Waltz - dodał.

d4a6e61

Polityk PiS wytłumaczył, że ważne jest, by odpartyjnić samorządy.

Debata warszawska jest przeprowadzana w studiu TVP Info z udziałem wszystkich 14 kandydatów na prezydenta Warszawy. TU możecie śledzić ją na żywo.

Wyborczy samorządowe odbędą się 21 października. Drugą turę wyznaczono na 4 listopada.

Źródło: TVP Info

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4a6e61

Podziel się opinią

Share
d4a6e61
d4a6e61
Więcej tematów